Affiliate program - Postele-Stach.cz

stručné informace o partnerském programu

Postele-Stach.cz

Informace o partnerském programu

E-shop Postele-Stach.cz nabízí kvalitní postele od českého výrobce Štach. Zákazníci si mohou vybrat ze širokého sortimentu dřevěných postelí, matrací, roštů, postelí z masivu a dalších typů lůžkových zařízení. Doprava je při nákupu na 3000 zcela zdarma.

Server Postele-Stach.cz zajišťuje zákazníkům komplexní informace o zásadách zdravého spaní. Informuje například o spaní s alergiemi, spaní podle zásad Feng Shui a nabízí i další tipy. Sortiment je opravdu široký, od postelí až po ložní prádlo. Můžete si vybrat z jedinečné nabídky zajímavých setů pro každého.

Naše hodnocení 5/10

Jak to funguje, provize a další informace

Afilliate partner serveru Postele-Stach.cz si může vydělat zajímavé provize prostřednictvím propagace webu na svých webových stránkách, nebo prostřednictvím emailu. Každý získává unikátní kód, díky kterému je ihned jasné, který klient byl přiveden daným affiliate partnerem. Partneři mohou využívat například bannery.

Provize z každého nákupu dělá 5 % z každého provedeného nákupu. Klient je považován za Vámi přivedeného v případě, že si zakoupí jakýkoliv produkt do 1 měsíce od kliknutí na Váš banner. Můžete si nechat vyplatit provize již od 200 Kč.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Státní příspěvek

Státní příspěvek je určitá suma, kterou stát přispívá účastníkovi penzijního připojištění. Státní příspěvek získáváte automaticky při uzavření…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna