Affiliate program - POPRON

stručné informace o partnerském programu

POPRON

Informace o partnerském programu

POPRON je e-shop, na kterém si můžete vybírat z různých druhů zboží. Zboží je rozděleno do několika kategorií - filmy, hudba, knihy, pro děti elektro, bydlení a domácnost a několik dalších. Zákazníci mají možnost nakupovat zboží za výhodné ceny prostřednictvím internetu. Nemusíte čekat, až Vám zboží doručí kurýr - můžete zvolit osobní odběr, máte na výběr z 385 výdejních míst po celé České republice!

Naše hodnocení 4/10

Jak to funguje, provize a další informace

Affiliate program e-shopu POPRON nabízí zajímavé provize. Pokud se stanete affiliate partnerem společnosti POPRON, můžete si sami zvolit kategorii, na kterou budete na svých stránkách odkazovat. Každá je jinak ohodnocena. Za odkazování na film a hudbu získáte provizi ve výši 9 %, nejnižší provize, tedy 4 % je poskytována za elektro, které je však na druhou stranu hodnotnějším zbožím.

Partneři POPRON se mohou spolehnout na silné zázemí společnosti POPRON, která působí na trhu již více než 20 let. Mohou si vybrat ze široké nabídky reklamních formátů, které jsou pravidelně aktualizovány.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Facebook

Facebook je webový systém, který byl navržen bývalým studentem Harvardovy univerzity Markem Zuckerbergem. Jedná se o webový systém, který slouží k…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna