Affiliate program - Pojištění na internetu.cz

stručné informace o partnerském programu

Pojištění na internetu.cz

Informace o partnerském programu

Pojištění na internetu.cz Vám nabízí možnost sjednat si pojištění jednoduše prostřednictvím internetu. V nabídce je velké množství pojistných produktů, jedná se o nejširší nabídku pojištění v České republice. Návštěvníci si mohou srovnat ceny pojištění a dalších finančních produktů díky kalkulačce.

Všechny ceny nabízených produktů jsou konečné. Zákazníci si nyní mohou sjednat pojištění výhodně a pohodlně prostřednictvím internetu, není nutné docházet na pobočku.

Naše hodnocení 4/10

Jak to funguje, provize a další informace

Možnost přivýdělku nabízí affiliate program Pojištění na internetu.cz. Všichni affiliate partneři získávají zajímavé provize za prodané pojistné produkty. Přivýdělek je velice snadný a je možné jej zajistit prostřednictvím internetu.

Základem je prezentace reklamních prvků partnera na vlastních webových stránkách či jinde na internetu, je možné rozesílat také e-maily. Z každého zákazníka, který si objedná pojistný produkt, získává partner provizi ve výši 3 %.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Retailová klientela

Retailová klientela je skupinou zákazníků, kteří využívají běžné služby v nižších sumách. Jedná se tedy o klasické občany, kteří nemají nadstandardní…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna