Affiliate program - Poháry Bauer

stručné informace o partnerském programu

Poháry Bauer

Informace o partnerském programu

Internetový obchod Poháry Bauer vyrábí sportovní poháry, medaile a řadu dalších ocenění na míru pro každého. Všechny trofeje jsou vyrobeny hlavně kvůli schopnosti motivovat sportovce k lepším výsledkům a jsou všeobecně uznávány a ceněny.

V nabídce společnosti jsou například nejrůznější figurky, talíře, plakety z materiálů jako je sklo, plast nebo dokonce dřevo. Trofeje jsou opravdu oblíbené, protože dokážou připomenout důležitá vítězství a jsou připomínkou všech dosažených úspěchů.

Naše hodnocení 4/10

Jak to funguje, provize a další informace

Do affiliate programu Poháry Bauer.cz se může zaregistrovat skutečně každý. Neustále se pořádají různá sportovní utkání v nejrůznějších disciplínách od plavání až po šachy. I přátelské utkání si zaslouží medaili, protože vítězství dodá na důležitosti.

Partneři Poháry Bauer.cz mohou na svých stránkách propagovat bannery společnosti a přivádět tak zákazníky, kteří si objednávají ocenění na míru. Za každý provedený obchod získávají partneři 3% provizi. Cookies platí po dobu 30 dnů, výplata je možná již od 500 Kč.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Internetový prohlížeč

Internetový nebo též webový prohlížeč je softwarová aplikace, která umožňuje prohlížet a využívat www stránky na internetu. Internetový prohlížeč…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna