Affiliate program - Poháry Bauer

stručné informace o partnerském programu

Poháry Bauer

Informace o partnerském programu

Internetový obchod Poháry Bauer vyrábí sportovní poháry, medaile a řadu dalších ocenění na míru pro každého. Všechny trofeje jsou vyrobeny hlavně kvůli schopnosti motivovat sportovce k lepším výsledkům a jsou všeobecně uznávány a ceněny.

V nabídce společnosti jsou například nejrůznější figurky, talíře, plakety z materiálů jako je sklo, plast nebo dokonce dřevo. Trofeje jsou opravdu oblíbené, protože dokážou připomenout důležitá vítězství a jsou připomínkou všech dosažených úspěchů.

Naše hodnocení 4/10

Jak to funguje, provize a další informace

Do affiliate programu Poháry Bauer.cz se může zaregistrovat skutečně každý. Neustále se pořádají různá sportovní utkání v nejrůznějších disciplínách od plavání až po šachy. I přátelské utkání si zaslouží medaili, protože vítězství dodá na důležitosti.

Partneři Poháry Bauer.cz mohou na svých stránkách propagovat bannery společnosti a přivádět tak zákazníky, kteří si objednávají ocenění na míru. Za každý provedený obchod získávají partneři 3% provizi. Cookies platí po dobu 30 dnů, výplata je možná již od 500 Kč.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Sociální sítě

Sociální síť je sociální strukturou, kde mohou registrovaní uživatelé sdílet informace. Každý si může vytvořit vlastní profil osobní či firemní,…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna