Affiliate program - Plaaay.cz

stručné informace o partnerském programu

Plaaay.cz

Informace o partnerském programu

V e-shopu plaaay.cz můžou milovníci počítačových her vybírat ze široké škály oblíbených herních produktů. Největší éra počítačových her sice pominula, přesto jsou i dnes velice oblíbeným produktem. V internetovém obchodě plaaay.cz můžete zakoupit pouze originální hry s licencí.

Při nákupu PC hry obdržíte licenční klíč, který Vám pomůže v její aktivaci. Všechny hry, které si v obchodě zakoupíte, můžete doma jednoduše stáhnout z internetu po zadání platného licenčního klíče.

Naše hodnocení 5/10

Jak to funguje, provize a další informace

Partnerský program plaaay.cz je zajímavou možností, jak vydělat na provizích. Je vhodný především pro provozovatele stránek s herní tematikou. Na své stránky mohou zájemci o affiliate partnerství umístit banner či jiný odkaz na web prodejce. Marketingové materiály zajišťuje prodejce.

Z každého klienta, který si zakoupí jakoukoliv hru v internetovém obchodě plaaay.cz, získává partner, který jej přivedl, provizi. Provize je 6%, pokud se díky Vašemu odkazu zaregistruje další partner, budete získávat 1,8 % také za objednávky jeho návštěvníků.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

RPSN

RPSN znamená roční procentuální sazbu nákladů. Je nejdůležitějším ukazatelem bankovního úvěru, díky němuž klient zjistí, nakolik je úvěr výhodný a…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna