Affiliate program - Plaaay.cz

stručné informace o partnerském programu

Plaaay.cz

Informace o partnerském programu

V e-shopu plaaay.cz můžou milovníci počítačových her vybírat ze široké škály oblíbených herních produktů. Největší éra počítačových her sice pominula, přesto jsou i dnes velice oblíbeným produktem. V internetovém obchodě plaaay.cz můžete zakoupit pouze originální hry s licencí.

Při nákupu PC hry obdržíte licenční klíč, který Vám pomůže v její aktivaci. Všechny hry, které si v obchodě zakoupíte, můžete doma jednoduše stáhnout z internetu po zadání platného licenčního klíče.

Naše hodnocení 5/10

Jak to funguje, provize a další informace

Partnerský program plaaay.cz je zajímavou možností, jak vydělat na provizích. Je vhodný především pro provozovatele stránek s herní tematikou. Na své stránky mohou zájemci o affiliate partnerství umístit banner či jiný odkaz na web prodejce. Marketingové materiály zajišťuje prodejce.

Z každého klienta, který si zakoupí jakoukoliv hru v internetovém obchodě plaaay.cz, získává partner, který jej přivedl, provizi. Provize je 6%, pokud se díky Vašemu odkazu zaregistruje další partner, budete získávat 1,8 % také za objednávky jeho návštěvníků.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

iDNES.cz

iDNES.cz je českým zpravodajským portálem, který vznikl v roce 1998. Je provozován společností MAFRA, která vydává také známý tištěný deník Mladá…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna