Affiliate program - PalmPC.cz

stručné informace o partnerském programu

PalmPC.cz

Informace o partnerském programu

Internetový obchod PalmPC.cz se zabývá prodejem nejrůznější mobilní techniky. Zákazníci mohou v současné době nakoupit například chytré telefony nebo GPS navigace za výhodné ceny.

Obchod působí již od roku 1999, proto má na poli mobilních technologií řadu zkušeností. Všechna zařízení, která jsou v nabídce e-shopu, jsou velice kvalitní. Prodejce si zakládá na tom, aby o nich měl co nejvíce podrobných informací. Klienti se mohou těšit na individuální přístup ke každému z nich.

Naše hodnocení 1/10

Jak to funguje, provize a další informace

Zájemci o affiliate partnerství se mohou stát partnery e-shopu PalmPC.cz a vydělávat na provizích. Na své webové stránky umístí partneři banner, textový odkaz či ikonku a za každého přivedeného zákazníka, který si zakoupí zboží, získávají provizi. Provize obchodu bohužel není příliš vysoká, protože činí pouze 1 % z ceny prodaného zboží. Provizi je možno vyplatit v případě, že dosáhla částky minimálně 200 Kč.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Online marketing

Online marketing zahrnuje různé marketingové aktivity na internetu. Tento nástroj zajišťuje efektivní cílení reklamy na vybranou klientelu. Tím se…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna