Affiliate program - PalmPC.cz

stručné informace o partnerském programu

PalmPC.cz

Informace o partnerském programu

Internetový obchod PalmPC.cz se zabývá prodejem nejrůznější mobilní techniky. Zákazníci mohou v současné době nakoupit například chytré telefony nebo GPS navigace za výhodné ceny.

Obchod působí již od roku 1999, proto má na poli mobilních technologií řadu zkušeností. Všechna zařízení, která jsou v nabídce e-shopu, jsou velice kvalitní. Prodejce si zakládá na tom, aby o nich měl co nejvíce podrobných informací. Klienti se mohou těšit na individuální přístup ke každému z nich.

Naše hodnocení 1/10

Jak to funguje, provize a další informace

Zájemci o affiliate partnerství se mohou stát partnery e-shopu PalmPC.cz a vydělávat na provizích. Na své webové stránky umístí partneři banner, textový odkaz či ikonku a za každého přivedeného zákazníka, který si zakoupí zboží, získávají provizi. Provize obchodu bohužel není příliš vysoká, protože činí pouze 1 % z ceny prodaného zboží. Provizi je možno vyplatit v případě, že dosáhla částky minimálně 200 Kč.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Tiscali.cz

Tiscali.cz je internetový portál, který působí v České republice od roku 1998. Provozuje jej společnost TISCALI Telekomunikace Česká republika s.r.o.…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna