Affiliate program - OUTshop.cz

stručné informace o partnerském programu

OUTshop.cz

Informace o partnerském programu

OUTshop.cz je internetový obchod, který nabízí outdoorové zboží vysoké kvality. Můžete si vybírat ze širokého sortimentu sportovního oblečení a outdoorového vybavení, které pochází hlavně od českých značek.

Zákazníci OUTshop.cz mají možnost zakoupit různé zboží, jako jsou spacáky, batohy, oblečení, ale také například nádobí nebo trekové hole, které jsou vhodné pro delší výlety. V e-shopu je možné nakupovat bez předchozí registrace, objednávku můžete provést také telefonicky.

Naše hodnocení 7/10

Jak to funguje, provize a další informace

OUTshop.cz provozuje marketingovou strategii, která zahrnuje také affiliate marketing. Affiliate partnerství spočívá ve spolupráci e-shopu s partnery, kteří na svých webových stránkách publikují reklamní prvky obchodníka. V případě, že návštěvník jejich stránek přejde na web prodejce a objedná si zboží, bude partnerovi připsána 5% provize.

Na svých stránkách můžete publikovat bannery či loga OUTshop.cz. Provizi je možné zaslat kdykoliv, není omezena žádnou minimální částkou, nejdříve však 14 dní po objednávce. Tato lhůta je zákonnou lhůtou, kdy může zákazník odstoupit od smlouvy bez udání důvodu a zboží vrátit.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Facebook

Facebook je webový systém, který byl navržen bývalým studentem Harvardovy univerzity Markem Zuckerbergem. Jedná se o webový systém, který slouží k…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna