Affiliate program - Onlinejazyky.cz

stručné informace o partnerském programu

Onlinejazyky.cz

Informace o partnerském programu

Onlinejazyky.cz je jazyková škola, která Vás naučí správně hovořit v cizí řeči podle Vašeho výběru. Chcete se naučit plynně anglicky, německy, španělsky či francouzsky? Pak jsou jazykové kurzy vhodné právě pro Vás. Jazyková škola připravuje kurzy jak pro jednotlivce, tak také pro firmy či školy.

Jazykové kurzy se vždy přizpůsobí Vašim individuálním potřebám. Onlinejazyky.cz učí individuálním tempem při kvalitních soukromých lekcích. Škola zaměstnává 15 profesionálních lektorů, 2 metodičky, 8 proofreaderů, 10 lidí v podpoře a administrativě, jedná se tedy o tým specialistů, který Vám pomůže naučit se jakýkoliv ze 4 nabízených jazyků.

Naše hodnocení 8/10

Jak to funguje, provize a další informace

Pokud vlastníte webové stránky a chcete začít fungovat jako affiliate partner, budou pro Vás onlinejazyky.cz zajímavou alternativou. Umět světový jazyk je v současné době samozřejmostí, všichni se potřebují učit, nebo alespoň zlepšovat v jazyce, který už trochu ovládají.

Affiliate partneři, kteří nabízejí jazykové kurzy, si proto mohou přijít k zajímavým penězům. Zprostředkovatelská 20% provize je opravdu zajímavá, o to zajímavější jsou ještě bonusy, které škola partnerům nabízí. Za 10 prodaných kurzů mohou získat navíc 1000 Kč, za 20 prodaných získávají jako bonus samotný jazykový kurz. Cookies platí 65 dní.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Debetní karta

Debetní karta umožňuje zákazníkům vybírat peníze z jejich účtů, platit u obchodníků nebo na internetu. Platby i výběry jsou omezeny hotovostí na účtu…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna