Affiliate program - Online-AVON.cz

stručné informace o partnerském programu

Online-AVON.cz

Informace o partnerském programu

Online-AVON.cz je e-shop, který nabízí produkty značky AVON. AVON je oblíbená kosmetika, která má dobře vyvážený poměr mezi cenou a kvalitou. Internetový obchod nabízí všechny produkty, které je možné zakoupit v aktuálním katalogu Avon, s minimální slevou 5 %.

Nákup je možné provádět jednoduše bez registrace. Zákazníci si mohou vybírat mezi produkty vlasové, tělové, pleťové kosmetiky, v nabídce jsou jak výrobky pro ženy, tak také pro muže či děti. Je možné získat kromě slevy 5 % také slevové kupony na 10% slevu.

Naše hodnocení 6/10

Jak to funguje, provize a další informace

Do provizního programu e-shopu online-AVON.cz se může zapojit jakýkoliv provozovatel webových stránek, který chce jejich prostřednictvím nabízet služby kosmetiky AVON. Každý partner získává jako bonus slevu na nákup kosmetiky AVON 15 %. 

Provize z nákupu přivedeného zákazníka je také 15%. Již za pouhou registraci získává affiliate partner bonus 50 korun, z podpartnera získává 2% provizi.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Reklama

Reklama je placenou, ale také neplacenou propagací jakéhokoliv výrobku či služby za účelem jejich následného prodeje a vyšší prodejní hodnoty.…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna