Affiliate program - Omega půjčka

stručné informace o partnerském programu

Omega půjčka

Informace o partnerském programu

Omega půjčka je rychlou půjčkou, kterou můžete získat již za 15 minut. Nemusíte dokládat příjmy, nebojte se ani žádných skrytých poplatků. Omega půjčka Vám poskytne 1000 Kč až 5000 Kč s možností splácet od 7 až do třiceti dnů.

Omega půjčka je vhodná jak pro zaměstnance, tak také pro studenty, důchodce nebo nezaměstnané. Omega půjčku vyřídíte pohodlně prostřednictvím internetu, stačí vyplnit online dotazník.

Naše hodnocení 3/10

Jak to funguje, provize a další informace

Lidé v současné době často sahají po půjčkách. Pokud si chcete vydělat tím, že doporučíte zájemcům o půjčku úvěr, který mohou získat opravdu rychle, máte možnost na své webové stránky vložit reklamní prvky Omega půjčky. Za každého přivedeného zákazníka, který o půjčku zažádá, získáváte provizi.

Provize za každou schválenou půjčku je 250 Kč. Můžete však získat také provizi za prodloužení, která je 100 Kč. Společnost Omega však klade podmínku - pokud už klient je v databázi společnosti, nebudou na Váš účet přičítány provize za jeho přivedení. Vstupní bonus při zapojení do partnerského programu je 100 Kč, platnost cookies 30 dnů.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

JavaScript

JavaScript označuje multiplatformní skriptovací jazyk, který je orientovaný na objekty. Obvykle je používán jako programovací jazyk pro stránky www.…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna