Affiliate program - Ochrana řidičů

stručné informace o partnerském programu

Ochrana řidičů

Informace o partnerském programu

Ochrana řidičů poskytuje právní ochranu řidičů, která obsahuje také pojištění proti pokutám a bodovému systému. Program Ochrana řidičů hájí práva řidičů a bojuje proti nepřiměřeným sankcím za jejich přestupky.

Nechcete platit za pokuty? Pokud si sjednáte program Ochrana řidičů, nezaplatíte za pokuty ani korunu. Za nízký roční poplatek si můžete užívat rychlé jízdy bez obav. Nemusíte se bát přidělených bodů ani ztráty řidičského průkazu. Ochrana řidičů Vás obhájí ve správním řízení a v případě neúspěchu za Vás pokutu sama uhradí!

Jak postupují pojištění řidiči? S přestupkem nesouhlasí, chtějí jej projednat ve správním řízení. Nic nepodepisují a z místa vesele odjíždějí bez placení pokuty.

Naše hodnocení 4/10

Jak to funguje, provize a další informace

Affiliate program Ochrana řidičů nabízí zájemcům možnost zvýšit své zisky z každého návštěvníka jejich webových stránek. Provize pro affiliate partnery jsou opravdu zajímavé - za každou zaplacenou standardní objednávku získává affiliate publisher 500 Kč! Navíc můžete získat 10 % z částky, vydělané Vámi přivedenými partnery.

Službu je možné nabízet online i offline pomocí referenčního kódu, který získáváte při registraci. Pokud klient při objednávce zadá Váš kód, získá tím 13. měsíc zdarma a provize je Vaše! Provize je vyplácena z každého návštěvníka, který si objedná a zaplatí roční službu.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

UTP kabel

UTP kabel se využívá k propojení více počítačových zařízení v rámci jedné lokální sítě. Skrze toto spojení je propojován také router s počítačem.…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna