Affiliate program - Obraz na zeď.cz

stručné informace o partnerském programu

Obraz na zeď.cz

Informace o partnerském programu

Obraz na zeď.cz je internetový obchod, ve kterém najdete různé obrazy na stěnu. V nabídce jsou obrazy vícedílné, ale také jednodílné, digitálně vytištěné na malířském plátně. Kvalita vytištěných obrazů je vysoká.

Obrazy na zeď.cz nabízí moderní obrazy, které jsou vhodné jak do bytu, tak také například pro dekoraci kanceláře. Pro výrobu jsou používány moderní technologie, všechny obrazy jsou dodávány včetně háčků na jejich zavěšení, proto je možné jejich okamžité zavěšení na zeď.

Naše hodnocení 6/10

Jak to funguje, provize a další informace

Partnerský program Obrazy na zeď.cz je velice jednoduchý - stačí, když na svých stránkách zobrazíte speciální odkaz a z každého přivedeného zákazníka získáváte provizi, která činí 10 % z ceny zakoupeného zboží včetně DPH.

Každý partner může průběžně sledovat statistiky svých výdělků a kdykoliv je možné zažádat o jejich vyplacení, které není omezeno žádnou minimální částkou. K propagaci slouží odkazy, ale také bannery, které je možné vložit na Vaše webové stránky. Pokud chcete použít vlastní bannery, je nutné odeslat je nejprve na schválení.

 

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Blacklist

Blacklist neboli černá listina je seznam, který obsahuje něco zakázaného. V současnosti je Blacklist nejčastěji spojován se seznamem, obsahujícím e…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna