Affiliate program - NejlevnějšíPNEU.cz

stručné informace o partnerském programu

NejlevnějšíPNEU.cz

Informace o partnerském programu

Prodej letních, zimních i celoročních pneumatik na osobní či nákladní automobily nabízí e-shop NejlevnějšíPNEU.cz. Řidiči si mohou objednat pneumatiky vysoké kvality za nízkou cenu. Výhodou internetového obchodu je například to, že si pneumatiky můžete objednat jednoduše přes internet a do 24 hodin Vám budou bezplatně doručeny na Vámi zvolenou adresu.

NejlevnějšíPNEU.cz nabízí možnost speciálního pojištění, díky kterému získáte za zničenou pneumatiku novou zcela zdarma. V nabídce obchodu jsou také alu kola, plechové disky, zimní komplety a další příslušenství pro automobily.

Naše hodnocení 4/10

Jak to funguje, provize a další informace

Affiliate program e-shopu NejlevnějšíPNEU.cz umožňuje affiliate partnerům umístit bannery či odkazy s unikátním kódem na jejich webové stránky. Pokud přivedou zákazníky do e-shopu, kteří provedou a uhradí objednávku, získávají partneři provizi 3 %, která se po dosažení 10 prodejů v měsíci zvýší na 4 %.

Pro propagaci internetového obchodu je možné použít reklamní bannery společnosti nebo vlastní schválené bannery, ale také textové linky. Každý partner může sledovat počet vlastních prodejů na webových stránkách e-shopu.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Spořitelna

Spořitelna je banka, která se specializuje především na spoření. Spoření znamená pravidelné ukládání nižších finančních částek, ze kterých plyne…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna