Affiliate program - NaVysokou.cz

stručné informace o partnerském programu

NaVysokou.cz

Informace o partnerském programu

NaVysokou.cz je knihkupectví, které nabízí především studijní knihy nejrůznějších oborů, které se budou hodit každému studentovi, jež se chce dostat na vysokou školu. V knihkupectví je možné zakoupit nejrůznější sady testů pro jednotlivé univerzity a školy. Kromě studijních materiálů je možné zakoupit také mapy, filmy, hudbu, hračky a celou řadu dalšího zajímavého zboží.

Naše hodnocení 8/10

Jak to funguje, provize a další informace

Pokud máte zájem o jednoduchý výdělek na internetu, můžete se přihlásit jako affiliate partner serveru NaVysokou.cz. Není nutné být ani vlastníkem nebo provozovatelem webových stránek, obchod můžete propagovat různými cestami - pomocí e-mailu, na diskusních fórech atd.

Affiliate partner si může vydělat na provizích za prodané zboží, které nakoupili jím přivedení zákazníci. Provize činí 10 až 25 % z ceny zboží bez DPH. Provizi mohou partneři získat poté, co dosáhne výše 250 korun.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Bannerová slepota

Bannerová slepota je fenomén, kdy návštěvník webové stránky automaticky ignoruje všechny reklamní plochy, přestože se na bannerech mohou nacházet pro…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna