Affiliate program - NaVysokou.cz

stručné informace o partnerském programu

NaVysokou.cz

Informace o partnerském programu

NaVysokou.cz je knihkupectví, které nabízí především studijní knihy nejrůznějších oborů, které se budou hodit každému studentovi, jež se chce dostat na vysokou školu. V knihkupectví je možné zakoupit nejrůznější sady testů pro jednotlivé univerzity a školy. Kromě studijních materiálů je možné zakoupit také mapy, filmy, hudbu, hračky a celou řadu dalšího zajímavého zboží.

Naše hodnocení 8/10

Jak to funguje, provize a další informace

Pokud máte zájem o jednoduchý výdělek na internetu, můžete se přihlásit jako affiliate partner serveru NaVysokou.cz. Není nutné být ani vlastníkem nebo provozovatelem webových stránek, obchod můžete propagovat různými cestami - pomocí e-mailu, na diskusních fórech atd.

Affiliate partner si může vydělat na provizích za prodané zboží, které nakoupili jím přivedení zákazníci. Provize činí 10 až 25 % z ceny zboží bez DPH. Provizi mohou partneři získat poté, co dosáhne výše 250 korun.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Privátní IP adresa

Privátní IP adresa je využívána v rámci lokální sítě. Jedná se o neveřejnou IP adresu, která není zobrazitelná pro běžné uživatele. Privátní síť je…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna