Affiliate program - Natural Revenue

stručné informace o partnerském programu

Natural Revenue

Informace o partnerském programu

Natural Revenue je internetový obchod společnosti Herbal Technologies B.V, která prodává kosmetické výrobky v různých světových zemích. Nabízí vysoce kvalitní produkty, a proto čítá tisíce spokojených klientů po celém světě.

Nabízené produkty jsou ověřeny zákazníky. Na e-shopu jsou v nabídce speciální výrobky pro ženy, které například slibují zvětšení jejich poprsí, muži si mohou nakoupit přípravky na zvětšení penisu. Všichni mohou nakoupit parfémy s feromony, které zvyšují přitažlivost.

Naše hodnocení 10/10

Jak to funguje, provize a další informace

Natural Revenue nabízí možnost zapojit se do programu affiliate partnerů. Díky vysoké prodejnosti produktů jsou provize pro affiliate partnery poměrně vysoké. Procentuálně mohou sahat od 35 % až do 55 %, což není příliš obvyklé. Podmínky affiliate programu jsou opravdu výjimečné, cookies platí doživotně, partneři získávají také komise za opakovaný prodej a za nově nahlášené partnery. Provize jsou vypláceny každý měsíc.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

RPSN

RPSN znamená roční procentuální sazbu nákladů. Je nejdůležitějším ukazatelem bankovního úvěru, díky němuž klient zjistí, nakolik je úvěr výhodný a…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna