Affiliate program - Natural Revenue

stručné informace o partnerském programu

Natural Revenue

Informace o partnerském programu

Natural Revenue je internetový obchod společnosti Herbal Technologies B.V, která prodává kosmetické výrobky v různých světových zemích. Nabízí vysoce kvalitní produkty, a proto čítá tisíce spokojených klientů po celém světě.

Nabízené produkty jsou ověřeny zákazníky. Na e-shopu jsou v nabídce speciální výrobky pro ženy, které například slibují zvětšení jejich poprsí, muži si mohou nakoupit přípravky na zvětšení penisu. Všichni mohou nakoupit parfémy s feromony, které zvyšují přitažlivost.

Naše hodnocení 10/10

Jak to funguje, provize a další informace

Natural Revenue nabízí možnost zapojit se do programu affiliate partnerů. Díky vysoké prodejnosti produktů jsou provize pro affiliate partnery poměrně vysoké. Procentuálně mohou sahat od 35 % až do 55 %, což není příliš obvyklé. Podmínky affiliate programu jsou opravdu výjimečné, cookies platí doživotně, partneři získávají také komise za opakovaný prodej a za nově nahlášené partnery. Provize jsou vypláceny každý měsíc.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Spoluúčast

Spoluúčast je dodatek ve smlouvě, ve kterém je uvedena informace o příspěvku na pojistné plnění od samotného pojištěného. Pokud způsobí pojištěný…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna