Affiliate program - Můjcad.cz

stručné informace o partnerském programu

Můjcad.cz

Informace o partnerském programu

Můjcad.cz je vhodnou alternativou za AutoCAD. Jedná se o cenově dostupný CAD software, který je vhodný jak pro profesionály, tak také například pro studenty. Díky progeCAD budete moci využívat nástroje, které jste si oblíbili. Může nahradit jakýkoliv Váš stávající CAD software, je kompatibilní s DWG a DXF výkresy. Každý uživatel si může zvolit libovolné klávesové zkratky podle vlastních potřeb.

Naše hodnocení 4/10

Jak to funguje, provize a další informace

Partnerem v provizním programu e-shopu Můjcad.cz se může stát každý, kdo vlastní webové stránky nebo píše blog. Obchod nabízí možnost publikovat bannery, které si mohou partneři dokonce sami vytvořit, na jejich webu či blogu. Návštěvník, který klikne na banner, je přesměrován na stránky e-shopu.

Pokud provede nákup, partner získává provizi ve výši 3 % z prvního nákupu. Od čtvrté uskutečněné objednávky se provize zvyšuje vždy o 1 % při každém dalším nákupu a partner může získat maximálně 7% provizi. Cookies platí po dobu 3 měsíců.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

JavaScript

JavaScript označuje multiplatformní skriptovací jazyk, který je orientovaný na objekty. Obvykle je používán jako programovací jazyk pro stránky www.…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna