Affiliate program - MT-nábytek.cz

stručné informace o partnerském programu

MT-nábytek.cz

Informace o partnerském programu

MT-nábytek.cz nabízí zákazníkům širokou škálu nábytku vysoké kvality za nízké ceny. Vyberte si novou kuchyň, koupelnu, nebo třeba jen matraci jednoduše z pohodlí domova prostřednictvím e-shopu. Váš nákup přivezeme až k Vám domů, na přání nábytek smontujeme, abyste neměli žádné starosti s jeho instalací.

Zákazníci, kteří nejsou se zbožím spokojeni, mají možnost vrátit nábytek i po měsíční lhůtě. Záruka trvá až čtyři roky! Pokud nemáte dostatek hotovosti, nakupujte jednoduše na splátky.

Naše hodnocení 6/10

Jak to funguje, provize a další informace

MT-nábytek nabízí partnerský program pro české i slovenské partnery! Provozujete navštěvované webové stránky? Nyní můžete zvýšit Vaše zisky. Stačí se přihlásit do affiliate programu MT-nábytek a získat provizi od 5 až do 8 % z ceny objednávky bez DPH.

Cookies platí celých 60 dní. Provize jsou vypláceny od částky 1000 Kč, při registraci získává partner bonus 100 Kč. V čem je affiliate program výjimečný? Provize jsou opravdu vysoké díky výši průměrné objednávky, která se pohybuje kolem 9000 Kč. Provize affiliate partnerů tak mohou sahat do desítek tisíc korun.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Pojištění

Pojištění je smlouvou mezi pojistitelem a a pojištěncem. Jedná se o placenou službu, kdy pojištěný platí pojistiteli pravidelné pojistné částky.…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna