Affiliate program - Mistrovství svádění

stručné informace o partnerském programu

Mistrovství svádění

Informace o partnerském programu

Mistrovství svádění je online video kurz, na kterém se všichni muži mohou naučit, jak zaujmout opačné pohlaví. Díky video kurzu se můžete stát tím největším svůdníkem. Hlavním cílem kurzu je naučit muže, jak svádět, aby měli úspěch u žen a mohli si mezi partnerkami vybírat.

V kurzu je možné si osvojit základní i pokročilé taktiky svádění. Kurz však slibuje úspěchy i v dalších oblastech. Skládá se z bezplatné části, kde se muži seznámí se základními chybami, kterých se dopouštějí, v úvodním videu. V placené části získají každý týden jedno dlouhé video po dobu 3 měsíců, aby se naučili být co nejlepším svůdníkem.

Naše hodnocení 9/10

Jak to funguje, provize a další informace

Affiliate program Mistrovství svádění je vhodný pro všechny partnery, kteří mají webové stránky, navštěvované muži od 18 do 50 let, nebo také pro ty, kteří jsou s touto cílovou skupinou v jakémkoliv jiném spojení. Nejvhodnější cílovou skupinou jsou muži od 18 do 35 let, kteří mají střední nebo vyšší finanční příjem, ale nesetkávají se s velkým úspěchem u žen.

Jako affiliate partneři můžete vydělat na provizích za každého přivedeného klienta. Reklamní prvky máte možnost publikovat na svých stránkách, na sociálních sítích nebo rozesílat emailem. Výše odměny je opravdu vysoká - za každého přihlášeného do prémiového kurzu získává partner celých 1200 Kč. Pokud doporučíte dalšího affiliate partnera, získáváte 10% provizi za klienty, které přivede.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

PIN kód

PIN je tajné identifikační číslo, které slouží jako heslo pro přihlášení uživatele do určitého systému. S PIN kódem se můžeme setkat na různých…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna