Affiliate program - Minotaur.cz

stručné informace o partnerském programu

Minotaur.cz

Informace o partnerském programu

Minotaur.cz je knihkupectví, v němž je možné zakoupit knihy různých žánrů, ale také komiksy nebo audioknihy za zajímavé ceny. Knihkupectví připravuje pro klienty pravidelně jedinečné akce a opravdu výhodné výprodeje, kde může sleva na knize činit až 92 % z původní nabídky. V knihkupectví Minotaur.cz můžete zakoupit knihu již za neuvěřitelných 9 Kč!

Knihkupectví však má v nabídce také například stolní hry za výhodné ceny. Můžete si vybírat z řady karetních, figurkových či deskových her. V nabídce si vyberou také sběratelé, kteří mají možnost zakoupit různé sběratelské figurky.

Naše hodnocení 2/10

Jak to funguje, provize a další informace

Partnerský program Minotaur.cz Vám může pomoci k zajímavým výdělkům. Peníze si můžete vydělat na základě uveřejňování bannerů či textových odkazů na webu - máte možnost propagovat celý obchod Minotaur.cz, nebo jen jeho vybrané sekce. Reklamní prvky je možné publikovat na webových stránkách, ale také na sociálních sítích nebo v internetových diskuzích.

Za každého přivedeného zákazníka, který si zakoupí zboží v obchodě Minotaur.cz, získáváte provizi. Provize činí 1 - 7 % za Vámi přivedeného zákazníka, získáváte však také provizi 0,5 % z partnerů z druhé řady a doživotní provizi 0,5 % z nově přivedených zákazníků.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Inkaso

Inkaso znamená vyrovnání pohledávky. Obvykle je tento výraz používán pro označení automatického inkasa, což je často využívaný platební nástroj, kdy…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna