Affiliate program - Minotaur.cz

stručné informace o partnerském programu

Minotaur.cz

Informace o partnerském programu

Minotaur.cz je knihkupectví, v němž je možné zakoupit knihy různých žánrů, ale také komiksy nebo audioknihy za zajímavé ceny. Knihkupectví připravuje pro klienty pravidelně jedinečné akce a opravdu výhodné výprodeje, kde může sleva na knize činit až 92 % z původní nabídky. V knihkupectví Minotaur.cz můžete zakoupit knihu již za neuvěřitelných 9 Kč!

Knihkupectví však má v nabídce také například stolní hry za výhodné ceny. Můžete si vybírat z řady karetních, figurkových či deskových her. V nabídce si vyberou také sběratelé, kteří mají možnost zakoupit různé sběratelské figurky.

Naše hodnocení 2/10

Jak to funguje, provize a další informace

Partnerský program Minotaur.cz Vám může pomoci k zajímavým výdělkům. Peníze si můžete vydělat na základě uveřejňování bannerů či textových odkazů na webu - máte možnost propagovat celý obchod Minotaur.cz, nebo jen jeho vybrané sekce. Reklamní prvky je možné publikovat na webových stránkách, ale také na sociálních sítích nebo v internetových diskuzích.

Za každého přivedeného zákazníka, který si zakoupí zboží v obchodě Minotaur.cz, získáváte provizi. Provize činí 1 - 7 % za Vámi přivedeného zákazníka, získáváte však také provizi 0,5 % z partnerů z druhé řady a doživotní provizi 0,5 % z nově přivedených zákazníků.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Webová analytika

Webová analytika je analýzou webových stránek, která vyhodnocuje různá data za účelem jejich pochopení a následné optimalizace webu. Webová analytika…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna