Affiliate program - Metalshop.cz

stručné informace o partnerském programu

Metalshop.cz

Informace o partnerském programu

Metalshop.cz je internetový obchod pro každého metalistu a rockera, který se rád obléká do černé barvy a líbí se mu oblečení v metalovém stylu. Metalshop.cz je provozován metalovými nadšenci, kteří již od 14 let prodávají oblečení hudebních kapel.

Obchod se snaží definovat hranice metalových trendů, je oblíbený u velkého počtu fanoušků tvrdé hudby. Na internetových stránkách si vyberou zajímavé kousky muži i ženy, Metalshop nabízí také různé nezbytné doplňky.

Naše hodnocení 7/10

Jak to funguje, provize a další informace

V affiliate programu Metalshop.cz si mohou vydělat na provizích všichni provozovatelé webových stránek. Stačí, když budou na svých stránkách propagovat Metalshop pomocí reklamních bannerů a přivedou nové zákazníky do obchodu.

Za uskutečněný nákup přivedeného zákazníka získá affiliate partner provizi, která je vypočítána z ceny zboží, které si zakoupil. Nejúspěšnější partneři mohou dosáhnout až na provizi 10 %, pro začátek získají provizi 6 %.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Úroková míra

Úroková míra, neboli úroková sazba, je procentuálním navýšením dlužné částky za určité období. Úroková míra je obvykle stanovena za jeden rok. Úroky…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna