Affiliate program - Metalshop.cz

stručné informace o partnerském programu

Metalshop.cz

Informace o partnerském programu

Metalshop.cz je internetový obchod pro každého metalistu a rockera, který se rád obléká do černé barvy a líbí se mu oblečení v metalovém stylu. Metalshop.cz je provozován metalovými nadšenci, kteří již od 14 let prodávají oblečení hudebních kapel.

Obchod se snaží definovat hranice metalových trendů, je oblíbený u velkého počtu fanoušků tvrdé hudby. Na internetových stránkách si vyberou zajímavé kousky muži i ženy, Metalshop nabízí také různé nezbytné doplňky.

Naše hodnocení 7/10

Jak to funguje, provize a další informace

V affiliate programu Metalshop.cz si mohou vydělat na provizích všichni provozovatelé webových stránek. Stačí, když budou na svých stránkách propagovat Metalshop pomocí reklamních bannerů a přivedou nové zákazníky do obchodu.

Za uskutečněný nákup přivedeného zákazníka získá affiliate partner provizi, která je vypočítána z ceny zboží, které si zakoupil. Nejúspěšnější partneři mohou dosáhnout až na provizi 10 %, pro začátek získají provizi 6 %.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Adviser

Adviser je poradce nebo konzultant, který Vám může pomoci s jakýmikoliv problémy. Má kompetenci odpovědět na Vaše otázky z oboru, kterému se věnuje.…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna