Affiliate program - Megapixel.cz

stručné informace o partnerském programu

Megapixel.cz

Informace o partnerském programu

Megapixel.cz je e-shop, který se věnuje všemu kolem fotografování. Byl založen několika fandy digitální fotografie, kteří se snaží o individuální přístup ke svým zákazníkům. Všichni zaměstnanci e-shopu jsou také fotografičtí nadšenci, proto dokážou dobře poradit každému zájemci o nákup fotoaparátu.

Zboží z internetového obchodu mají zákazníci k dispozici již do 24 hodin od potvrzení objednávky. Mohou však zavítat také do kamenných prodejen společnosti Megapixel, které se nacházejí v Praze, Brně a Ostravě.

Naše hodnocení 2/10

Jak to funguje, provize a další informace

Každý provozovatel webových stránek se může zapojit do affiliate programu Megapixel.cz. Fotoaparáty jsou oblíbeným zbožím a snad každý někdy kupoval fotoaparát, ať už na umělecké focení, nebo klasicky na nafocení dovolené.

Partner Megapixel.cz si umístí na své stránky affiliate odkazy a z nákupu každého přivedeného zákazníka získává provizi, která se pohybuje od 1 do 4 %. Provizi si může nechat vyplatit na účet, nebo ji využít formou slevy z nákupu.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Home banking

Home banking umožňuje zákazníkům obsluhovat svůj bankovní účet z pohodlí domova. Jedná se o internetové bankovnictví, v současné době ho má v nabídce…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna