Affiliate program - Megapixel.cz

stručné informace o partnerském programu

Megapixel.cz

Informace o partnerském programu

Megapixel.cz je e-shop, který se věnuje všemu kolem fotografování. Byl založen několika fandy digitální fotografie, kteří se snaží o individuální přístup ke svým zákazníkům. Všichni zaměstnanci e-shopu jsou také fotografičtí nadšenci, proto dokážou dobře poradit každému zájemci o nákup fotoaparátu.

Zboží z internetového obchodu mají zákazníci k dispozici již do 24 hodin od potvrzení objednávky. Mohou však zavítat také do kamenných prodejen společnosti Megapixel, které se nacházejí v Praze, Brně a Ostravě.

Naše hodnocení 2/10

Jak to funguje, provize a další informace

Každý provozovatel webových stránek se může zapojit do affiliate programu Megapixel.cz. Fotoaparáty jsou oblíbeným zbožím a snad každý někdy kupoval fotoaparát, ať už na umělecké focení, nebo klasicky na nafocení dovolené.

Partner Megapixel.cz si umístí na své stránky affiliate odkazy a z nákupu každého přivedeného zákazníka získává provizi, která se pohybuje od 1 do 4 %. Provizi si může nechat vyplatit na účet, nebo ji využít formou slevy z nákupu.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Úrokové období

Úrokové období označuje časový interval, ve kterém jsou připisovány úroky ke kapitálu. Může být roční, měsíční, ale také týdenní. Úvěry mají různou…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna