Affiliate program - Mcprint.cz

stručné informace o partnerském programu

Mcprint.cz

Informace o partnerském programu

Potřebujete najít vhodný dárek pro své blízké k jejich významnému jubileu? Můžete si nechat zhotovit originální puzzle nebo další fotodárky s fotografií, grafikou či obrázkem podle vlastního výběru. Máte tak možnost darovat například puzzle s fotografií Vašeho domácího mazlíčka či jiným oblíbeným motivem.

Originální puzzle je možné zhotovit ze jeden den při objednání do 10 hodin dopoledne. Puzzle však nejsou jedinou možností, Mcprint.cz může zařídit také potisk hrnků, triček či podložek a dalších předmětů.

Naše hodnocení 7/10

Jak to funguje, provize a další informace

Se společností Mcprint.cz můžete spolupracovat jako affiliate partner. Partnerství je založeno na propagaci stránek internetového obchodu na Vašich webových stránkách či jinde na internetu.

Partneři získávají za každého přivedeného zákazníka provizi ve výši 12 % z jeho provedené objednávky. Dále je možné získat také 2% provizi za zákazníky podpartnera. Cookies platí po dobu 20 dnů, takže provize je počítána z nákupů, provedených v tomto časovém úseku.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Bankomat

Bankomat je zařízení, které slouží k vydávání peněz klientům určité finanční instituce. Hotovost si mohou vybrat všichni držitelé platebních karet,…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna