Affiliate program - McAfee

stručné informace o partnerském programu

McAfee

Informace o partnerském programu

McAfee je společnost, která se zabývá bezpečnostními technologiemi. Pokud chcete zodpovědně chránit svůj počítač před útoky virů, je vhodné pořídit si antivirovou ochranu, právě takovou nabízí například McAfee. Společnost se snaží neustále zdokonalovat své bezpečností prvky a je připravena na většinu hrozeb, které na internetu neustále nově vznikají.

Kromě ochrany proti virům nabízí společnost také bezpečnostní opatření pro pohyb dětí na internetu, které ocení všichni rodiče, jež chtějí ochránit své dítě před weby s nevhodným obsahem.

Naše hodnocení 10/10

Jak to funguje, provize a další informace

Pokud se chcete stát affiliate partnerem skutečně silné světové společnosti, může být pro Vás affiliate program McAfee to pravé. Společnost nabízí partnerům opravdu výhodné podmínky, provize může činit až 30 % v rámci poplatku za zprostředkování.

Partnery McAfee jsou obvykle jiné společnosti, které na svých stránkách zveřejní reklamní prvky poskytovatele bezpečnostních služeb. Stačí, když si zákazník objedná jakoukoliv službu nebo produkt a provize je ihned připočtena partnerovi.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Marketing

Marketing je proces, který by měl vést k uspokojení potřeb zákazníka. Jedná se o poznávání, předvídání a ovlivňování jeho potřeb. Jeho přání mají být…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna