Affiliate program - Matcha tea

stručné informace o partnerském programu

Matcha tea

Informace o partnerském programu

Matcha tea je japonský zelený čaj, který má řadu pozitivních účinků na lidský organismus. Působí jako přírodní antioxidant, má schopnost optimalizovat naši váhu a zároveň snižuje cholesterol v krvi. Matcha tea pozitivně působí na lidskou paměť a podporuje soustředění.

Matcha tea e-shop nabízí různá balení zeleného čaje za zvýhodněné ceny. Oproti klasickým zeleným čajům je Matcha tea 100% přírodní, nejsou do něj přidávána žádná barviva a neprochází fermentací. Má proto nezaměnitelnou chuť.

Naše hodnocení 7/10

Jak to funguje, provize a další informace

Pro všechny majitele či provozovatele webových stránek nabízí obchod Matchatea.sk možnost zúčastnit se jeho affiliate programu. Každý affiliate publisher získává zajímavou provizi - celých 15 % z každého nákupu. Je možné vybrat si z 9 rozměrů bannerů a ze 6 různých PR článků.

Schvalovací proces pro každého zájemce o affiliate partnerství je jeden měsíc. Cookies mají rovněž platnost 30 dnů, provize je vypočítávána z ceny bez DPH.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

AdSence

AdSense je bezplatný program, který provozuje společnost Google. Umožní majitelům webových stránek vydělávat na základě zobrazení relevantních…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna