Affiliate program - Matcha tea

stručné informace o partnerském programu

Matcha tea

Informace o partnerském programu

Matcha tea je japonský zelený čaj, který má řadu pozitivních účinků na lidský organismus. Působí jako přírodní antioxidant, má schopnost optimalizovat naši váhu a zároveň snižuje cholesterol v krvi. Matcha tea pozitivně působí na lidskou paměť a podporuje soustředění.

Matcha tea e-shop nabízí různá balení zeleného čaje za zvýhodněné ceny. Oproti klasickým zeleným čajům je Matcha tea 100% přírodní, nejsou do něj přidávána žádná barviva a neprochází fermentací. Má proto nezaměnitelnou chuť.

Naše hodnocení 7/10

Jak to funguje, provize a další informace

Pro všechny majitele či provozovatele webových stránek nabízí obchod Matchatea.sk možnost zúčastnit se jeho affiliate programu. Každý affiliate publisher získává zajímavou provizi - celých 15 % z každého nákupu. Je možné vybrat si z 9 rozměrů bannerů a ze 6 různých PR článků.

Schvalovací proces pro každého zájemce o affiliate partnerství je jeden měsíc. Cookies mají rovněž platnost 30 dnů, provize je vypočítávána z ceny bez DPH.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Zúčtovací období

Zúčtovací období je období, za které se provádí pravidelné zúčtování. Například mobilní tarify bývají zúčtovány ve většině případů jednou měsíčně,…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna