Affiliate program - MALL.CZ

stručné informace o partnerském programu

MALL.CZ

Informace o partnerském programu

MALL.CZ je rozsáhlý internetový obchod, který nabízí velké množství zboží k zakoupení. Je možné vybrat si ze širokého sortimentu produktů od bílého zboží jako jsou pračky a ledničky, přes elektroniku až po zboží, které je vhodné pro zahradu a domácnost.

MALL.CZ funguje na českém trhu již od roku 2000, má proto vytvořenou silnou zákaznickou základnu. Získal i několik certifikátů kvality. Kromě České republiky prodává produkty také na Slovensku, v Maďarsku, Polsku a ve Slovinsku.

Naše hodnocení 8/10

Jak to funguje, provize a další informace

Affiliate partnerství s portálem MALL.CZ je výhodné hlavně proto, že se jedná o jeden z nejvýznamnějších a největších internetových obchodů v České republice. Nabízí více než 50 tisíc druhů zboží, proto láká velké množství klientů k nákupu.

Jako affiliate partner můžete na svém webu propagovat obchod prostřednictvím bannerů či jiných reklamních prvků a získat tak provizi. Provize je vypočítávána z nákupu Vámi přivedeného klienta a činí 6 %. Je možné vyplatit provize již od 200 Kč, cookies platí po dobu 7 dnů. Partner získává provize ze všech nákupů, které zákazník provede v těchto 7 dnech.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Affiliate

Affiliate marketing můžeme jinak nazvat také partnerský marketing. Jedná se o marketingový nástroj internetových firem, který závisí na provázanosti…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna