Affiliate program - Luxusní-pera.cz

stručné informace o partnerském programu

Luxusní-pera.cz

Informace o partnerském programu

Luxusní pera značky Parker, Waterman ale také řady dalších předních světových značek můžete zakoupit na e-shopu Luxusní-pera.cz. V obchodě je možné nakupovat jednoduše bez předchozí registrace, proto je každá objednávka velice rychlá.

Luxusní pera jsou vhodná pro každého businessmana, který se chce dobře prezentovat před svými obchodními partnery. Pero však může být také vhodným dárkem pro Vaše blízké nebo pro obchodní partnery i pro nejschopnější zaměstnance.

Naše hodnocení 3/10

Jak to funguje, provize a další informace

Členem partnerského programu se může stát každý, kdo vlastní webové stránky, často přispívá na diskusní fóra nebo rozesílá emaily. Pomocí propagace e-shopu Luxusní-pera.cz je možné zajistit si zajímavý vedlejší příjem.

Pro zapojení do partnerského programu stačí jediné - partner se zaregistruje a zveřejní bannery, odkazy či jiné reklamní prvky na internetu. Pokud přivede na internetový obchod zákazníka, získá provizi z jeho nákupu 4 %. Cookies platí 30 dní.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Spoluúčast

Spoluúčast je dodatek ve smlouvě, ve kterém je uvedena informace o příspěvku na pojistné plnění od samotného pojištěného. Pokud způsobí pojištěný…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna