Affiliate program - Luxusní holení

stručné informace o partnerském programu

Luxusní holení

Informace o partnerském programu

E-shop s názvem Luxusní holení je zaměřen hlavně na muže - nabízí totiž různé holicí strojky, břitvy či dokonce celé sady na holení. Návštěvníci se zároveň mohou dočíst o tom, jak se správně holit nebo jak správně pečovat o svou pokožku nejen po holení.

Kromě holicích přípravků a holicích strojků mohou klienti zakoupit v e-shopu také různé kosmetické přípravky, jako jsou deodoranty, vůně, krémy nebo sprchové gely či šampóny. 

Naše hodnocení 4/10

Jak to funguje, provize a další informace

Vlastníte webové stránky a chcete si přivydělat? E-shop Luxusní holení Vám nabízí možnost spolupráce. Pokud se stanete affiliate partnerem společnosti, můžete si vydělat na provizích. Za každého přivedeného zákazníka totiž získáváte provize z jeho nákupu, které dělají celých 10 % z celkové částky.

Je to jednoduché - stačí, abyste na svých stránkách zveřejnili banner či textový odkaz podle Vašeho výběru. Pokud nejste vlastníkem stránek, je možné umisťovat odkaz také například do webových diskuzí. Každý klient, který si nakoupí zboží do 30 dnů od kliknutí na reklamní prvek, znamená provizi pro vás.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

AdSence

AdSense je bezplatný program, který provozuje společnost Google. Umožní majitelům webových stránek vydělávat na základě zobrazení relevantních…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna