Affiliate program - Lives.cz

stručné informace o partnerském programu

Lives.cz

Informace o partnerském programu

Webhosting, webdesign a affiliate, to vše nabízí server Live.cz. Webhosting podporuje PHP, uživatelé mají k dispozici neomezený počet databází, FTP účtů a také e-mailů. Webhosting denně zálohuje data.

Kromě webhostingu se Lives.cz zaměřuje také na webdesign. Zákazníci si tedy mohou nechat vytvořit internetové stránky, e-shopy či internetové vizitky. Do stránek je možné zakomponovat také publikační systém pro zpracování prací na úrovni Wordu.

 

Naše hodnocení 7/10

Jak to funguje, provize a další informace

Affiliate programu Lives.cz se může zúčastnit vlastník webových stránek, ale také ten, kdo vlastní profil na sociálních sítích, přispívá do diskusních fór nebo má rozsáhlou databázi e-mailů. Affiliate partnerem se může stát pouze uživatel, který má zřízený webhosting u Lives.cz.

V partnerském programu získáváte 10% provizi za každého přivedeného zákazníka. Oproti ostatním affiliate programům je tu však určitá výhoda - za zákazníky všech Vašich podpartnerů získáváte opět provizi ve výši 10 %.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Bezdrátové internetové připojení

Bezdrátové internetové připojení je v současné době nejjednodušší cestou připojení k internetové síti. Pro bezdrátové připojení není potřeba využívat…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna