Affiliate program - Linkmonitor.cz

stručné informace o partnerském programu

Linkmonitor.cz

Informace o partnerském programu

Linkmonitor.cz je trh internetové reklamy, kde je možné prodávat, poptávat či vyměňovat vysoce cílenou internetovou inzerci. Jedná se o různé odkazy, bannery, články a další příspěvky. Všichni zákazníci stránek Linkmonitor.cz mohou zvýšit své zisky díky přístupu k novým možnostem prodejů internetové reklamy. Můžete si objednat prodej webové či sociální inzerce již za 100 Kč měsíčně.

 

Naše hodnocení 6/10

Jak to funguje, provize a další informace

Díky affiliate programu Linkmonitor.cz můžete získat zajímavé provize z prodejů tarifů. Linkmonitor.cz nabízí sadu bannerů, z nichž je možné vybrat jeden a umístit jej na webové stránky partnera. Pokud přivedete přes své stránky zákazníka, který si objedná VIP program a zaplatí alespoň 1 měsíc, získáte za něj provizi 100 Kč nebo můžete využívat VIP tarif zdarma po dobu 1 měsíce. Protože jde provize libovolně kombinovat, můžete si například z provize 1000 Kč nechat vyplatit 500 Kč a za zbytek využít 5 měsíční VIP členství zdarma.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Lorem ipsum

Lorem ipsum je označení pro výplňkový text, který vyplňuje prostor, kde se bude v budoucnu nacházet reálný text. Obsah lorem ipsum nemá žádný smysl,…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna