Affiliate program - Linkmonitor.cz

stručné informace o partnerském programu

Linkmonitor.cz

Informace o partnerském programu

Linkmonitor.cz je trh internetové reklamy, kde je možné prodávat, poptávat či vyměňovat vysoce cílenou internetovou inzerci. Jedná se o různé odkazy, bannery, články a další příspěvky. Všichni zákazníci stránek Linkmonitor.cz mohou zvýšit své zisky díky přístupu k novým možnostem prodejů internetové reklamy. Můžete si objednat prodej webové či sociální inzerce již za 100 Kč měsíčně.

 

Naše hodnocení 6/10

Jak to funguje, provize a další informace

Díky affiliate programu Linkmonitor.cz můžete získat zajímavé provize z prodejů tarifů. Linkmonitor.cz nabízí sadu bannerů, z nichž je možné vybrat jeden a umístit jej na webové stránky partnera. Pokud přivedete přes své stránky zákazníka, který si objedná VIP program a zaplatí alespoň 1 měsíc, získáte za něj provizi 100 Kč nebo můžete využívat VIP tarif zdarma po dobu 1 měsíce. Protože jde provize libovolně kombinovat, můžete si například z provize 1000 Kč nechat vyplatit 500 Kč a za zbytek využít 5 měsíční VIP členství zdarma.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Lead

Lead, neboli kontakt, znamená kontaktní informaci na zákazníka. Lead Generation generuje leady na motivované klienty, kteří projevili zájem pořídit…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna