Affiliate program - LEVNYOUTLET.CZ

stručné informace o partnerském programu

LEVNYOUTLET.CZ

Informace o partnerském programu

E-shop LEVNYOUTLET.CZ nabízí své služby zákazníkům již od roku 2008 a je velice oblíbený. Můžete zde zakoupit sportovní oblečení a obuv, dovezené ze zemí Evropské unie, za výhodné ceny. Zároveň je možné vybírat ze sortimentu parfémů, ložního prádla nebo bytového textilu.

LEVNYOUTLET.CZ nabízí výrobky Londsale, Nike, Adidas a celou řadu dalších významných značek. Ceny v internetovém e-shopu jsou výrazně nižší, než v klasických kamenných prodejnách. Zákazníci navíc mohou využít různých akcí a výprodejů.

 

Naše hodnocení 5/10

Jak to funguje, provize a další informace

Zájemci o affiliate partnerství se mohou stát partnery e-shopu LEVNYOUTLET.CZ za výhodných podmínek. Pokud na své webové stránky umístí banner či jiný reklamní prvek a přivedou zákazníka na stránky internetového obchodu, získají ze zboží, které si zakoupí, 5% provizi.

Peníze si mohou nechat vyplatit od částky 500 Kč. Platnost cookies je 45 dnů, pokud si po tuto dobu zákazník nakoupí zboží, je partnerovi připočtena provize. Partner nemusí platit žádnou vstupní investici, spolupráce je bezplatná.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

E-shop

E-shop je internetová aplikace, kde mohou zákazníci nakupovat služby a produkty online prostřednictvím webových stránek. Jedná se o jeden z…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna