Affiliate program - Lepší nálada.cz

stručné informace o partnerském programu

Lepší nálada.cz

Informace o partnerském programu

Slivovice, hruškovice, vínovice či pivní pálenka, to vše jsou v Čechách a na Moravě velice známé a oblíbené nápoje. Na serveru Lepší nálada.cz jsou právě tyto alkoholické pochutiny k dostání. Internetový obchod patří rodinnému ovocnému lihovaru Žufánek, takže všechny nápoje jsou páleny z poctivých a kvalitních surovin. Zboží je možné objednat jednotlivě i ve větších baleních, vše za výhodné ceny.

Naše hodnocení 9/10

Jak to funguje, provize a další informace

Propagovat internetový obchod Dobrá nálada a vydělat si tak na provizích - to je možnost, kterou mohou využít všichni provozovatelé navštěvovaných webových stránek. Partneři získají unikátní odkaz, mohou však používat vlastní bannery či textové reklamy, proto je pouze na nich, kolik zaujmou zákazníků.

Každý partner získá za provedenou objednávku přivedeného zákazníka provizi. Ta činí 5 % z celkové ceny objednávky včetně DPH. Partner má nárok na provizi za každý nákup zákazníka, který je proveden v době do 60 dnů od jeho první návštěvy.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Úrokové období

Úrokové období označuje časový interval, ve kterém jsou připisovány úroky ke kapitálu. Může být roční, měsíční, ale také týdenní. Úvěry mají různou…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna