Affiliate program - Leady.cz

stručné informace o partnerském programu

Leady.cz

Informace o partnerském programu

Leady.cz je aplikace, která umožní majitelům www stránek identifikovat návštěvníky jejich webu. V současné době je velice důležité, aby prodejce věděl co nejvíce informací o svých zákaznících a mohl účinně přizpůsobit svou nabídku.

Díky aplikaci je možné zjistit, o jaké produkty či služby se zákazníci zajímají, poskytne také ověřené kontakty na potencionální klienty. Nástroj zároveň umožňuje určit efektivitu různých kampaní a zjistí, jaké zdroje přinášejí největší zisk.

 

Naše hodnocení 10/10

Jak to funguje, provize a další informace

Pokud máte zájem o affiliate partnerství, můžete se stát také partnery leady.cz. Společnost nabízí opravdu nadstandardní provize ve výši 1200 Kč za objednávku. Partneři zároveň získávají 10% provizi za klienty, které přivedou jejich podpartneři. Výhodou programu je to, že netrackuje pouze jednotlivce, ale celou společnost. Pokud se uživatel zaregistruje a řekne o službě kolegovi, který si ji objedná, získáváte provizi.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Google

Google je v současné době nejpoužívanějším internetovým vyhledávačem. Provozuje jej americká společnost Google, která má od roku 2006 zastoupení také…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna