Affiliate program - Leady.cz

stručné informace o partnerském programu

Leady.cz

Informace o partnerském programu

Leady.cz je aplikace, která umožní majitelům www stránek identifikovat návštěvníky jejich webu. V současné době je velice důležité, aby prodejce věděl co nejvíce informací o svých zákaznících a mohl účinně přizpůsobit svou nabídku.

Díky aplikaci je možné zjistit, o jaké produkty či služby se zákazníci zajímají, poskytne také ověřené kontakty na potencionální klienty. Nástroj zároveň umožňuje určit efektivitu různých kampaní a zjistí, jaké zdroje přinášejí největší zisk.

 

Naše hodnocení 10/10

Jak to funguje, provize a další informace

Pokud máte zájem o affiliate partnerství, můžete se stát také partnery leady.cz. Společnost nabízí opravdu nadstandardní provize ve výši 1200 Kč za objednávku. Partneři zároveň získávají 10% provizi za klienty, které přivedou jejich podpartneři. Výhodou programu je to, že netrackuje pouze jednotlivce, ale celou společnost. Pokud se uživatel zaregistruje a řekne o službě kolegovi, který si ji objedná, získáváte provizi.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

AdSence

AdSense je bezplatný program, který provozuje společnost Google. Umožní majitelům webových stránek vydělávat na základě zobrazení relevantních…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna