Affiliate program - Kurzyproradost.cz

stručné informace o partnerském programu

Kurzyproradost.cz

Informace o partnerském programu

Kurzyproradost.cz nabízí možnost přihlásit se na kurz, který Vás zajímá. Můžete si vybrat z široké nabídky zajímavých kurzů od fotografování, přes sebekoučink až po práci ve Photoshopu. Co je jinak oproti běžným kurzům? Kurzyproradost.cz probíhají online a můžete si je vyzkoušet zcela zdarma!

Nemusíte utrácet nemalé peníze za živé kurzy. Nyní máte možnost zhlédnout jakýkoliv kurz prostřednictvím internetu a učit se tak od nejlepších českých expertů. Pokud jste odborníkem na cokoliv, můžete se také zaregistrovat jako lektor kurzu.

Naše hodnocení 10/10

Jak to funguje, provize a další informace

Kurzy jsou opravdu zajímavé a cenově výhodné, stojí od 500 Kč do 1500 Kč. Server KurzyProRadost.cz má proto poměrně vysokou návštěvnost. Snaží se ji ještě navýšit pomocí sítě affiliate partnerů. Každý partner má možnost publikovat reklamní prvky na svých stránkách a získávat provize za každého přivedeného zákazníka, který si videokurz objedná.

Provize z jednoho prodeje činí celých 20 %, nejlepší partneři, kteří jsou velice aktivní, mohou získat až 30% provizi. Cookies platí celých 180 dní, což je u affiliate programů neobvyklé. Za každého zákazníka, kterého přivede podpartner, navíc získáváte provizi 10 %. Bonus za registraci nového partnera je 50 Kč.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Kreditní karta

Kreditní karta je platební kartou, kde může klient čerpat finanční prostředky a dostat se do mínusu. Zajišťuje možnost splácet dluh a zároveň čerpat…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna