Affiliate program - KRU street board shop

stručné informace o partnerském programu

KRU street board shop

Informace o partnerském programu

KRU street board shop je značkový skateshop, kde si můžete zakoupit kvalitní značkové oblečení a stylové doplňky. V nabídce jsou produkty různých významných značek, mezi které patří například Ambassador, Cormax a řada dalších.

V e-shopu můžete zakoupit oblečení jako jsou mikiny, rifle, svetry, sukně, ale také například boty, kabelky a různé tašky nebo termo prádlo. Milovníci zimních sportů mají možnost vybírat si ze široké nabídky kvalitních snowboardů. Stálí zákazníci získávají slevu 10 % z každého nákupu.

Naše hodnocení 3/10

Jak to funguje, provize a další informace

Provizní systém skateshopu mohou využít všichni majitelé webu, kteří by si rádi bez práce přivydělali nějakou tu korunu. Z nákupu každého přivedeného zákazníka, který si zakoupí jakýkoliv produkt, získává majitel webových stránek, které zákazníka přivedly, 5% provizi.

Provizi získá majitel webu v případě, že si návštěvník serveru zakoupí produkt do 90 dnů od kliknutí na reklamní prvek na jeho stránkách. Výplatu je možné vybírat vždy od částky 500 Kč. Kru.cz je navštěvovaným e-shopem, který nabízí nejlepší ceny na trhu a řadu zajímavých akcí, proto jsou provize jeho partnerů opravdu zajímavé.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

SEM

SEM (Search engine marketing) neboli marketing ve vyhledávačích je marketingovým nástrojem, který je zaměřený na propagaci webových stránek. Jedná se…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna