Affiliate program - KRU street board shop

stručné informace o partnerském programu

KRU street board shop

Informace o partnerském programu

KRU street board shop je značkový skateshop, kde si můžete zakoupit kvalitní značkové oblečení a stylové doplňky. V nabídce jsou produkty různých významných značek, mezi které patří například Ambassador, Cormax a řada dalších.

V e-shopu můžete zakoupit oblečení jako jsou mikiny, rifle, svetry, sukně, ale také například boty, kabelky a různé tašky nebo termo prádlo. Milovníci zimních sportů mají možnost vybírat si ze široké nabídky kvalitních snowboardů. Stálí zákazníci získávají slevu 10 % z každého nákupu.

Naše hodnocení 3/10

Jak to funguje, provize a další informace

Provizní systém skateshopu mohou využít všichni majitelé webu, kteří by si rádi bez práce přivydělali nějakou tu korunu. Z nákupu každého přivedeného zákazníka, který si zakoupí jakýkoliv produkt, získává majitel webových stránek, které zákazníka přivedly, 5% provizi.

Provizi získá majitel webu v případě, že si návštěvník serveru zakoupí produkt do 90 dnů od kliknutí na reklamní prvek na jeho stránkách. Výplatu je možné vybírat vždy od částky 500 Kč. Kru.cz je navštěvovaným e-shopem, který nabízí nejlepší ceny na trhu a řadu zajímavých akcí, proto jsou provize jeho partnerů opravdu zajímavé.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Spoludlužník

Spoludlužník je osoba, která je ochotna podílet se na splácení dluhu spolu s dlužníkem až do výše 100 % dlužné částky. Spoludlužník má stejná práva a…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna