Affiliate program - KrásnéZuby.eu

stručné informace o partnerském programu

KrásnéZuby.eu

Informace o partnerském programu

Internetový obchod KrásnéZuby.eu nabízí vybělení Vašich zubů za použití bělících pásků Crest. Jedná se o jednoduchou a účinnou metodu bělení zubů, kterou zvládne každý doma. Stačí přitisknout pásky na horní i dolní čelist a nechat působit zhruba půl hodiny. Bělení prostřednictvím pásků podle výrobců nepoškozuje zubní sklovinu a odstraňuje skvrny povrchové i skvrny ve sklovině.

Naše hodnocení 6/10

Jak to funguje, provize a další informace

Bílé zuby by chtěl snad každý. Pokud vlastníte webové stránky, blog, Facebook či Twitter a chcete propagovat bělení zubů za použití bělících pásek, máte možnost stát se affiliate partnerem KrásnéZuby.eu a vydělat na provizích.

Jednoduše můžete umístit na internet reklamní bannery a za každého klienta, který nakoupí do 30 dnů od kliknutí na banner bělící pásky, získáte provizi 20 %. Výplatní minimum je pro každého partnera stejné a dělá 500 Kč, výplata probíhá na požádání okamžitě nebo vždy 15. v následujícím měsíci.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Sociální sítě

Sociální síť je sociální strukturou, kde mohou registrovaní uživatelé sdílet informace. Každý si může vytvořit vlastní profil osobní či firemní,…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna