Affiliate program - KrásnéZuby.eu

stručné informace o partnerském programu

KrásnéZuby.eu

Informace o partnerském programu

Internetový obchod KrásnéZuby.eu nabízí vybělení Vašich zubů za použití bělících pásků Crest. Jedná se o jednoduchou a účinnou metodu bělení zubů, kterou zvládne každý doma. Stačí přitisknout pásky na horní i dolní čelist a nechat působit zhruba půl hodiny. Bělení prostřednictvím pásků podle výrobců nepoškozuje zubní sklovinu a odstraňuje skvrny povrchové i skvrny ve sklovině.

Naše hodnocení 6/10

Jak to funguje, provize a další informace

Bílé zuby by chtěl snad každý. Pokud vlastníte webové stránky, blog, Facebook či Twitter a chcete propagovat bělení zubů za použití bělících pásek, máte možnost stát se affiliate partnerem KrásnéZuby.eu a vydělat na provizích.

Jednoduše můžete umístit na internet reklamní bannery a za každého klienta, který nakoupí do 30 dnů od kliknutí na banner bělící pásky, získáte provizi 20 %. Výplatní minimum je pro každého partnera stejné a dělá 500 Kč, výplata probíhá na požádání okamžitě nebo vždy 15. v následujícím měsíci.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Webdesign

Webdesign je disciplínou, která funguje mezioborově. Kombinuje poznatky z vizuální komunikace, interakčního designu, ale také například z psychologie…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna