Affiliate program - Krásné-kabelky.cz

stručné informace o partnerském programu

Krásné-kabelky.cz

Informace o partnerském programu

Na internetovém obchodě Krásné-kabelky.cz mají zákazníci možnost objednávat kabelky, tašky a koženou galanterii. Nákupy je možné provádět bez předchozí registrace, což zkracuje dobu vyřízení každé objednávky na minimum.

Registrovaní zákazníci však mohou získat body a následně slevové kupony na různé druhy zboží. Zboží je možné zaslat nejen do všech koutů České republiky, ale také na sousední Slovensko.

Naše hodnocení 7/10

Jak to funguje, provize a další informace

Krásné-kabelky.cz Vám nabízí možnost stát se affiliate partnery. Pokud se rozhodnete pro zapojení do partnerského programu, můžete publikovat na svých stránkách či na sociálních sítích bannery či odkazy, jejichž výroba je v režii samotného e-shopu, takže se nemusíte o nic starat.

Provize za zákazníka je přičtena ihned po provedení a zaplacení objednávky. Provize je ve výši 5 až 10 % z ceny zakoupeného zboží. Partner si může vybrat provizi až v případě, že dosáhne výše 1000 Kč.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Smluvní pokuta

Smluvní pokuta je sankcí, která je uvedena přímo ve smlouvě mezi klientem a bankovní institucí. Stejně jako u sankce může banka vyžadovat po…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna