Affiliate program - Krásné-kabelky.cz

stručné informace o partnerském programu

Krásné-kabelky.cz

Informace o partnerském programu

Na internetovém obchodě Krásné-kabelky.cz mají zákazníci možnost objednávat kabelky, tašky a koženou galanterii. Nákupy je možné provádět bez předchozí registrace, což zkracuje dobu vyřízení každé objednávky na minimum.

Registrovaní zákazníci však mohou získat body a následně slevové kupony na různé druhy zboží. Zboží je možné zaslat nejen do všech koutů České republiky, ale také na sousední Slovensko.

Naše hodnocení 7/10

Jak to funguje, provize a další informace

Krásné-kabelky.cz Vám nabízí možnost stát se affiliate partnery. Pokud se rozhodnete pro zapojení do partnerského programu, můžete publikovat na svých stránkách či na sociálních sítích bannery či odkazy, jejichž výroba je v režii samotného e-shopu, takže se nemusíte o nic starat.

Provize za zákazníka je přičtena ihned po provedení a zaplacení objednávky. Provize je ve výši 5 až 10 % z ceny zakoupeného zboží. Partner si může vybrat provizi až v případě, že dosáhne výše 1000 Kč.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Sociální sítě

Sociální síť je sociální strukturou, kde mohou registrovaní uživatelé sdílet informace. Každý si může vytvořit vlastní profil osobní či firemní,…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna