Affiliate program - Konopný shop.cz

stručné informace o partnerském programu

Konopný shop.cz

Informace o partnerském programu

Obchod s konopnými výrobky Konopný shop.cz nabízí zákazníkům řadu výrobků z konopí. Konopí je výborným pomocníkem hlavně v oblasti medicíny, protože má ozdravné účinky a působí na řadu onemocnění jako prevence či přímo jako lék.

Konopí je možné využít také při vaření nebo v oblasti průmyslu, kde jsou užitečná a kvalitní konopná lana a další výrobky, které je možné uplatnit v různých oblastech výroby. V poslední době je trendem otevírání konopných lékáren, kde můžete zakoupit nejrůznější výrobky z konopí například pro regeneraci pokožky a pro další zdravotní využití.

Naše hodnocení 7/10

Jak to funguje, provize a další informace

Pokud je pro Vás oblast konopné medicíny a dalších konopných výrobků zajímavá a mohla by zajímat i Vaše známé i návštěvníky Vašich webových stránek, můžete se stát partnerem e-shopu Konopný shop.cz. Za každého přivedeného zákazníka získáte provizi 20 % z ceny jeho nákupu.

Máte možnost propagovat e-shop pomocí reklamních bannerů nebo různých odkazů. Cookies platí po dobu 30 dnů, takže affiliate partner získá provizi za nákup provedený do 1 měsíce od přivedení klienta na stránky. Provize jsou vypláceny 15. následujícího měsíce.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Motivovaný klient

Motivovaný klient je klient, který projevil zájem o určitý produkt či službu. Zájem mohl projevit například vyplněním dotazníku, poptávky, nákupem či…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna