Affiliate program - Konopný shop.cz

stručné informace o partnerském programu

Konopný shop.cz

Informace o partnerském programu

Obchod s konopnými výrobky Konopný shop.cz nabízí zákazníkům řadu výrobků z konopí. Konopí je výborným pomocníkem hlavně v oblasti medicíny, protože má ozdravné účinky a působí na řadu onemocnění jako prevence či přímo jako lék.

Konopí je možné využít také při vaření nebo v oblasti průmyslu, kde jsou užitečná a kvalitní konopná lana a další výrobky, které je možné uplatnit v různých oblastech výroby. V poslední době je trendem otevírání konopných lékáren, kde můžete zakoupit nejrůznější výrobky z konopí například pro regeneraci pokožky a pro další zdravotní využití.

Naše hodnocení 7/10

Jak to funguje, provize a další informace

Pokud je pro Vás oblast konopné medicíny a dalších konopných výrobků zajímavá a mohla by zajímat i Vaše známé i návštěvníky Vašich webových stránek, můžete se stát partnerem e-shopu Konopný shop.cz. Za každého přivedeného zákazníka získáte provizi 20 % z ceny jeho nákupu.

Máte možnost propagovat e-shop pomocí reklamních bannerů nebo různých odkazů. Cookies platí po dobu 30 dnů, takže affiliate partner získá provizi za nákup provedený do 1 měsíce od přivedení klienta na stránky. Provize jsou vypláceny 15. následujícího měsíce.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Direct marketing

Direct marketing je reklamním nástrojem, který má výhodu přímého cílení na zákazníka. Hlavními cíli je vytvoření dlouhodobého vztahu a výzva pro…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna