Affiliate program - Kokiashop.cz

stručné informace o partnerském programu

Kokiashop.cz

Informace o partnerském programu

Kokiashop.cz je obchodem se zaměřením na výrobky pro domácnost, zahradu nebo volný čas. Nabízí zákazníkům kvalitní zboží za nízké ceny. Máte možnost vybírat z velkého množství zboží, které je uspořádáno přehledně na jednom místě.

Kokiashop.cz se snaží svou nabídku neustále rozšiřovat a přizpůsobovat potřebám zákazníků. Veškeré zboží je k dispozici na skladu, proto je jeho expedice velice rychlá. Klienti se mohou spolehnout na profesionální servis a ochotné jednání zaměstnanců.

 

Naše hodnocení 4/10

Jak to funguje, provize a další informace

Affiliate partneři Kokiashop.cz mohou vydělávat provize za přivedené klienty. Postup je jednoduchý - stačí publikovat banner nebo jiný odkaz na vlastních webových stránkách a z každého klienta, který si zakoupí produkty Kokiashop.cz získáváte provizi.

Provize se pohybuje v rozmezí od 8 do 13 %. Cookies platí po dobu jednoho měsíce. Affiliate partner si může zvolit ze široké nabídky bannerů, které mohou být umístěny na jeho webových stránkách. Vyplacení provize je možné až od částky 1000 Kč.

 

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Pojistitel

Pojistitel je právnická osoba, která poskytuje pojištění. Pojistitel se zavazuje k tomu, že v případě pojistné události poskytné pojistné plnění v…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna