Affiliate program - Knihy.tv

stručné informace o partnerském programu

Knihy.tv

Informace o partnerském programu

Knihy.tv je internetový e-shop, který se věnuje prodeji knih. Zákazníci e-shopu si mohou zakoupit román, ale také thriller nebo knihu pro děti. Jedná se o cenově dostupné knihy, vhodné na volné odpoledne, dovolenou i na večerní čtení před spaním. E-shop však nabízí pouze omezené množství knih, zákazníci si mohou vybrat jen mezi několika kusy, vše od spisovatelky Stanislavy Nopové.

Naše hodnocení 2/10

Jak to funguje, provize a další informace

Do partnerského programu se může zapojit kdokoliv, kdo je ochoten na svých webových stránkách či na blogu propagovat služby e-shopu. Affiliate partneři mohou využít předpřipravené reklamní bannery a umístit je na vlastní webové stránky.

Provize z nákupu přivedeného zákazníka může činit až 20 %. Cookies platí po dobu 120 dnů, provize jsou vypláceny jednou měsíčně. Problémem může být omezené množství zboží, protože ne každý si vybere mezi několika knihami tu pravou.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Telefonní operátor

Telefonní operátor je společnost, která poskytuje svým zákazníkům telefonní služby. V tuzemsku najdeme tři telefonní operátory, kterými jsou T-mobile…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna