Affiliate program - Knihačína.cz

stručné informace o partnerském programu

Knihačína.cz

Informace o partnerském programu

Knihačína.cz je e-shop, který nabízí podrobnou publikaci o tom, jak dovážet zboží z Číny a vydělat na tom. Kniha je vhodná pro všechny podnikavé lidi, kteří nechtějí sedět v zaměstnání, ale rádi by rozjeli svůj vlastní business.

Dovoz zboží z Číny se opravdu vyplatí, protože v Číně je mnohem levnější výroba, proto jsou výrobky velice konkurenceschopné na tuzemském trhu. Dovozcem se může stát téměř každý, ať už si vybere jakékoliv zboží. Podrobný návod na to, jak začít podnikat dovozem z Číny, naleznete právě v publikaci Dovoz zboží z Číny, kterou můžete zakoupit online na e-shopu Knihačína.cz

Naše hodnocení 5/10

Jak to funguje, provize a další informace

Máte navštěvované webové stránky, jejichž zákazníci by se mohli zajímat o dovoz z Číny? Pak neváhejte a staňte se affiliate partnerem e-shopu Kinhačína.cz. Můžete vydělat na provizích za každého přivedeného zákazníka.

Knihačína.cz nabízí 20% provizi z každého prodeje publikace. Stačí umístit na své stránky banner nebo odkaz na stránky prodejce a každý přivedený zákazník Vám může vydělat. Platnost cookies je 30 dní, vybírat můžete odměny ve výši od 400 Kč.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Hardware

Hardware označuje fyzicky existující vybavení počítače. Jedná se o technické vybavení a součástky, bez kterých by počítač nemohl fungovat správně.…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna