Affiliate program - Klikniavolej.cz

stručné informace o partnerském programu

Klikniavolej.cz

Informace o partnerském programu

Klikniavolej.cz nabízí trvalé snížení cen volání z mobilních telefonů do všech sítí v České republice. Klikniavolej.cz je oblíbený hlavně u studentů, kteří si nemohou dovolit platit paušál, ale klasický kredit se jim také prodraží při posílání většího množství SMS nebo při volání s přáteli.

Stačí se zaregistrovat na stránkách a můžete si dobíjet kredit za výhodné ceny podle Vašich potřeb kdykoliv chcete. Není třeba měnit operátora ani telefonní číslo, vše zůstane při starém, jen ceny se sníží. Uživatelé se nemusí bát skrytých poplatků, platí jen za provolané minuty a zaslané SMS.

Naše hodnocení 4/10

Jak to funguje, provize a další informace

V affiliate programu Klikniavolej.cz se mohou partneři těšit na vysoké provize ve výši 10 % z dobitých částek. Výhodou je, že partner nezískává provizi jen jednou, ale dostane peníze i za další dobití uživatele, jenž se registroval přes web partnera. Pokud si partneři nechají provize připsat jako kredit na jejich účet, mohou získat dalších 10 % navíc. Všichni zájemci o partnerství si mohou vybrat z množství připravených bannerů, které zobrazí na vlastním webu.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Doba splatnosti

V oblasti finančnictví je doba splatnosti velice důležitým pojmem, protože každá půjčka či jakýkoliv další finanční transfer má určitou dobu…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna