Affiliate program - Kasa.cz

stručné informace o partnerském programu

Kasa.cz

Informace o partnerském programu

Kasa.cz je rozsáhlý internetový obchod, který nabízí zboží rozdělené do různých kategorií. Můžete si nakoupit elektrospotřebiče různých velikostí, elektroniku, věci pro dům i zahradu, hračky, drogerii, ale také například chovatelské potřeby.

Kasa.cz patří k nejrozsáhlejším internetovým obchodům v České republice, působí však také na Slovensku nebo v Polsku. E-shop se snaží neustále rozšiřovat svůj sortiment a nabídnout zákazníkům co nejrozsáhlejší nabídku zboží, které je však zároveň kvalitní a cenově dostupné.

Naše hodnocení 3/10

Jak to funguje, provize a další informace

Kasa.cz nabízí spolupráci na bázi affiliate partnerství všem majitelům webových stránek. Pokud se rozhodnete stát partnerem Kasa.cz, můžete odkazovat na jakýkoliv druh nabízeného zboží. Provize se liší u jednotlivých kategorií, nejvýše dosahují 6 %.

Na svých webových stránkách máte možnost publikovat reklamní prvky Kasa.cz, mezi které patří různé bannery a další standardní reklamní formáty. Reklamní prvky je možné připravit na míru podle Vašich požadavků. Platnost cookies je 45 dní od posledního prokliku přivedeného zákazníka.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Nette

Nette framework je softwarová struktura, která může sloužit programátorům při vývoji a organizaci dalších softwarových projektů. Jedná se o framework…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna