Affiliate program - Kasa.cz

stručné informace o partnerském programu

Kasa.cz

Informace o partnerském programu

Kasa.cz je rozsáhlý internetový obchod, který nabízí zboží rozdělené do různých kategorií. Můžete si nakoupit elektrospotřebiče různých velikostí, elektroniku, věci pro dům i zahradu, hračky, drogerii, ale také například chovatelské potřeby.

Kasa.cz patří k nejrozsáhlejším internetovým obchodům v České republice, působí však také na Slovensku nebo v Polsku. E-shop se snaží neustále rozšiřovat svůj sortiment a nabídnout zákazníkům co nejrozsáhlejší nabídku zboží, které je však zároveň kvalitní a cenově dostupné.

Naše hodnocení 3/10

Jak to funguje, provize a další informace

Kasa.cz nabízí spolupráci na bázi affiliate partnerství všem majitelům webových stránek. Pokud se rozhodnete stát partnerem Kasa.cz, můžete odkazovat na jakýkoliv druh nabízeného zboží. Provize se liší u jednotlivých kategorií, nejvýše dosahují 6 %.

Na svých webových stránkách máte možnost publikovat reklamní prvky Kasa.cz, mezi které patří různé bannery a další standardní reklamní formáty. Reklamní prvky je možné připravit na míru podle Vašich požadavků. Platnost cookies je 45 dní od posledního prokliku přivedeného zákazníka.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

E-commerce

E-commerce označuje všechny obchodní transakce, realizované na internetu nebo pomocí elektronických komunikačních prostředků. Zahrnuje internetový…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna