Affiliate program - Inze.cz

stručné informace o partnerském programu

Inze.cz

Informace o partnerském programu

Inze.cz je inzertní server, který umožňuje zadávat inzeráty s nabídkami či poptávkami prakticky na cokoliv od nemovitostí přes automobily až po fotoaparáty, zájezdy a další. Častými inzeráty jsou například nabídky a poptávky bydlení nebo pronájmy různých obchodních i kancelářských prostor. Je možné vyhledávat podle produktů nebo také podle oblíbených firem.

Naše hodnocení 8/10

Jak to funguje, provize a další informace

Partnerský program Inze.cz je poměrně výhodný. Pokud máte zájem stát se affiliate partnerem, budete mít za úkol doporučit prodeje pro inzertní server. Můžete získat 20% až 50% provizi. Procento se odvíjí od toho, kolik zákazníků jste schopni za měsíc přivést na server.

Pokud doporučíte 1 - 5 prodejů, bude Vaše provize pouze 20%. Pokud však máte navštěvované webové stránky a můžete přivést více než 100 zákazníků měsíčně, provize je automaticky celých 50 %. Cookies platí vždy po dobu 30 dnů.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Inkaso

Inkaso znamená vyrovnání pohledávky. Obvykle je tento výraz používán pro označení automatického inkasa, což je často využívaný platební nástroj, kdy…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna