Affiliate program - Invia.cz

stručné informace o partnerském programu

Invia.cz

Informace o partnerském programu

Invia je cestovní agentura, která nabízí zákazníkům široké množství služeb v cestovním ruchu. Na webových stránkách Invia.cz je možné zakoupit jak zájezdy a last minute dovolené, tak také můžete naplánovat svou dovolenou sami a koupit pouze letenky za výhodné ceny.

Zákazníci Invia.cz se mohou na stránkách dozvědět nejen základní informace o hotelích po celém světě, ale získají také recenze návštěvníků, kteří již ubytovací zařízení navštívili. Ti poskytnou nejvěrohodnější informace. Invia.cz je největším online prodejcem zájezdů v České republice.

Naše hodnocení 8/10

Jak to funguje, provize a další informace

Affiliate program Invia.cz je oblíbeným u celé řady webmasterů. Invia je největším online prodejcem zájezdů v České republice, proto jsou provize partnerů opravdu zajímavé. Pod jedním affiliate účtem navíc nabízejí více produktů - zájezdy, letenky, dárkový certifikát a další.

Provize může být až 3 % z ceny zakoupeného produktu. Cookies platí po dobu 30 dní. Úspěšní partneři si mohou vyjednat individuální výhodnější podmínky.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

SEM

SEM (Search engine marketing) neboli marketing ve vyhledávačích je marketingovým nástrojem, který je zaměřený na propagaci webových stránek. Jedná se…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna