Affiliate program - Invia.cz

stručné informace o partnerském programu

Invia.cz

Informace o partnerském programu

Invia je cestovní agentura, která nabízí zákazníkům široké množství služeb v cestovním ruchu. Na webových stránkách Invia.cz je možné zakoupit jak zájezdy a last minute dovolené, tak také můžete naplánovat svou dovolenou sami a koupit pouze letenky za výhodné ceny.

Zákazníci Invia.cz se mohou na stránkách dozvědět nejen základní informace o hotelích po celém světě, ale získají také recenze návštěvníků, kteří již ubytovací zařízení navštívili. Ti poskytnou nejvěrohodnější informace. Invia.cz je největším online prodejcem zájezdů v České republice.

Naše hodnocení 8/10

Jak to funguje, provize a další informace

Affiliate program Invia.cz je oblíbeným u celé řady webmasterů. Invia je největším online prodejcem zájezdů v České republice, proto jsou provize partnerů opravdu zajímavé. Pod jedním affiliate účtem navíc nabízejí více produktů - zájezdy, letenky, dárkový certifikát a další.

Provize může být až 3 % z ceny zakoupeného produktu. Cookies platí po dobu 30 dní. Úspěšní partneři si mohou vyjednat individuální výhodnější podmínky.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Html 5

Html 5 je specifikací jazyka HTML. Na rozdíl od předchozí verze umožňuje nové zkrácené a rychlejší zápisky značek. Html 5 umožňuje vytvořit aplikaci,…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna