Affiliate program - Ingtours.cz

stručné informace o partnerském programu

Ingtours.cz

Informace o partnerském programu

Cestovní kancelář Ingtours.cz se zaměřuje na nabídku pobytů na území České republiky. Působí na tuzemském trhu již od roku 1990, má tedy dlouholetou zkušenost v této oblasti. Společnost se specializuje především na region Krkonoš, zajišťuje ubytování, stravování a různé doplňkové služby.

Zákazníci si mohou zakoupit také různé tematické pobyty například se sportovní tematikou. V nabídce jsou také dětské tábory nebo pobyty pro rodiny s dětmi.

Naše hodnocení 10/10

Jak to funguje, provize a další informace

Nechte své webové stránky vydělávat a staňte se partnerem Ingtours.cz. Je to jednoduché, stačí, když se zaregistrujete jako affiliate partner, Vaše zapojení do programu je zcela nezávazné a bezplatné. Zvládnete se připojit za 20 minut.

Platnost cookies je 30 dnů, pokud si přivedený zákazník v této době zakoupí pobyt, získáváte provizi 10 % z ceny nákupu. Každý partner má na výběr z množství bannerů a gadgetů, kterými jsou například boxy s ubytováním a aktuální cenou.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Povinné ručení

Povinné ručení označuje povinné pojištění odpovědnosti za provoz vozidla. Hlavním cílem povinného ručení je ochrana třetích osob, jejich zdraví i…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna