Affiliate program - Ingtours.cz

stručné informace o partnerském programu

Ingtours.cz

Informace o partnerském programu

Cestovní kancelář Ingtours.cz se zaměřuje na nabídku pobytů na území České republiky. Působí na tuzemském trhu již od roku 1990, má tedy dlouholetou zkušenost v této oblasti. Společnost se specializuje především na region Krkonoš, zajišťuje ubytování, stravování a různé doplňkové služby.

Zákazníci si mohou zakoupit také různé tematické pobyty například se sportovní tematikou. V nabídce jsou také dětské tábory nebo pobyty pro rodiny s dětmi.

Naše hodnocení 10/10

Jak to funguje, provize a další informace

Nechte své webové stránky vydělávat a staňte se partnerem Ingtours.cz. Je to jednoduché, stačí, když se zaregistrujete jako affiliate partner, Vaše zapojení do programu je zcela nezávazné a bezplatné. Zvládnete se připojit za 20 minut.

Platnost cookies je 30 dnů, pokud si přivedený zákazník v této době zakoupí pobyt, získáváte provizi 10 % z ceny nákupu. Každý partner má na výběr z množství bannerů a gadgetů, kterými jsou například boxy s ubytováním a aktuální cenou.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Tiscali.cz

Tiscali.cz je internetový portál, který působí v České republice od roku 1998. Provozuje jej společnost TISCALI Telekomunikace Česká republika s.r.o.…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna