Affiliate program - Inau.cz

stručné informace o partnerském programu

Inau.cz

Informace o partnerském programu

Na portále Inau.cz najdete nabídku aukcí, zaměřených na různé druhy zboží. Je možné nabízet či poptávat zboží v různých kategoriích, jako je audio, auto-moto, zábava, sport, dům a zahrada a celá řada dalších. Zákazníci mohou díky internetovým aukcím získat zboží za opravdu výhodné ceny. Portál Nová éra.cz připravuje také zajímavé akce. Zákazníci se mohou například nechat vyfotit s vyhraným zbožím a získají 15 kreditů na svůj účet.

Naše hodnocení 5/10

Jak to funguje, provize a další informace

Do provizního programu Inau.cz se mohou zapojit majitelé webových stránek, kteří publikují na stránkách reklamní bannery či textové lišty serveru Inau.cz. Mají možnost zvolit si program, který je placen od kliknutí, a za každé kliknutí inkasují 0,80 Kč.

Využívanější je však klasický affiliate program, kdy sice získávají partneři za kliknutí na banner pouze 0,50 Kč, ale zároveň inkasují provizi 7 % z výše dobitého kreditu přivedeného zákazníka. Provize je započítána z každého dobití, které proběhne v následujících 3 měsících.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky jsou jednou z nejdůležitějších částí každé smlouvy. Všichni zákazníci, kteří podepisují smlouvu, by měli pozorně přečíst obchodní…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna