Affiliate program - HyperSlevy.cz

stručné informace o partnerském programu

HyperSlevy.cz

Informace o partnerském programu

HyperSlevy.cz jsou webovým portálem, na kterém najdete hromadné slevy na různé produkty či služby. Můžete si zvolit jednu z kategorií, jako je cestování, zboží, gastro, welness či móda a nakoupit zajímavé služby za velice výhodné ceny.

Oblíbené jsou například třídenní zájezdy pro dvě osoby, jejichž ceny jsou obvykle mnohem výhodnější, než když objednáte hotel přímo. Obchodníci navíc nabízejí celou řadu bonusů k pobytu, jako je láhev sektu zdarma či vstup do welness centra za zvýhodněnou cenu. Slevový portál HyperSlevy.cz patří v České republice mezi nejoblíbenější.

Naše hodnocení 7/10

Jak to funguje, provize a další informace

Můžete se zapojit do partnerského programu HyperSlevy.cz a získat zajímavé provize. Stačí na stránkách publikovat reklamní materiály serveru HyperSlevy.cz. Protože jsou slevy opravdu výhodné, můžete se těšit na to, že návštěvníci Vašich stránek často využijí portál k zakoupení služby nebo produktu.

Pokud si Vaši návštěvníci objednají jakýkoliv voucher na portálu HyperSlevy.cz do pěti dnů od prokliku z Vašich webových stránek, obdržíte 10 % provizi z celkové ceny nákupu. Všichni affiliate partneři mohou sledovat úspěšnost reklam na svém účtu.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

E-commerce

E-commerce označuje všechny obchodní transakce, realizované na internetu nebo pomocí elektronických komunikačních prostředků. Zahrnuje internetový…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna