Affiliate program - Hurá-Nábytek.cz

stručné informace o partnerském programu

Hurá-Nábytek.cz

Informace o partnerském programu

Hurá-Nábytek.cz je e-shop, v němž je možné zakoupit kvalitní nábytek za nízké ceny. Internetový obchod nabízí zákazníkům celou řadu výhod, k nejdůležitějším z nich patří například fakt, že nábytek je možné zakoupit z pohodlí domova přes internet.

Hurá-Nábytek.cz však poskytuje také nadstandardní služby, díky kterým se zákazníci do obchodu rádi a často vracejí. Patří mezi ně například plná informovanost o prodávaném zboží, informace jsou opravdu kompletní, dále pak také zasílání zakázek nad 10 tisíc zcela zdarma. Zákazníci si mohou zakoupit zboží na splátky pres splátkový systém společnosti CETELEM.

Naše hodnocení 7/10

Jak to funguje, provize a další informace

Hurá-Nábytek.cz nabízí partnerský program, ve kterém partneři mohou získat % provizi za přivedené klienty. Provize je vypočítána z objednávky zákazníka, kterou provede do 30 dnů od doby, kdy proklikem z webu partnera navštívil stránky e-shopu.

K dispozici jsou bannery, které vytváří samotný prodejce. Zájemce o partnerství musí nejprve požádat o zapojení do affiliate sítě, dohodnout se na velikosti a podobě banneru a publikovat banner na stránky. Provizi je možné vyplatit od částky 500 Kč.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Redakční systém

Redakční systém neboli CMS je software, který umožňuje uživatelům internetových stránek a webů jednoduše spravovat jejich obsahovou stránku. Jedná se…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna