Affiliate program - Hurá-Nábytek.cz

stručné informace o partnerském programu

Hurá-Nábytek.cz

Informace o partnerském programu

Hurá-Nábytek.cz je e-shop, v němž je možné zakoupit kvalitní nábytek za nízké ceny. Internetový obchod nabízí zákazníkům celou řadu výhod, k nejdůležitějším z nich patří například fakt, že nábytek je možné zakoupit z pohodlí domova přes internet.

Hurá-Nábytek.cz však poskytuje také nadstandardní služby, díky kterým se zákazníci do obchodu rádi a často vracejí. Patří mezi ně například plná informovanost o prodávaném zboží, informace jsou opravdu kompletní, dále pak také zasílání zakázek nad 10 tisíc zcela zdarma. Zákazníci si mohou zakoupit zboží na splátky pres splátkový systém společnosti CETELEM.

Naše hodnocení 7/10

Jak to funguje, provize a další informace

Hurá-Nábytek.cz nabízí partnerský program, ve kterém partneři mohou získat % provizi za přivedené klienty. Provize je vypočítána z objednávky zákazníka, kterou provede do 30 dnů od doby, kdy proklikem z webu partnera navštívil stránky e-shopu.

K dispozici jsou bannery, které vytváří samotný prodejce. Zájemce o partnerství musí nejprve požádat o zapojení do affiliate sítě, dohodnout se na velikosti a podobě banneru a publikovat banner na stránky. Provizi je možné vyplatit od částky 500 Kč.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Spořitelna

Spořitelna je banka, která se specializuje především na spoření. Spoření znamená pravidelné ukládání nižších finančních částek, ze kterých plyne…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna