Affiliate program - Hosting WEDOS

stručné informace o partnerském programu

Hosting WEDOS

Informace o partnerském programu

Hosting WEDOS nabízí zákazníkům celou řadu hostingových služeb jako je webhosting, domény, virtuální servery, dedikované servery, wedos disk nebo data centrum. Pro své zákazníky připravuje pravidelně akce a bonusy. Každý klient například získává zálohovací prostor 5 GB ke každému hostingu.

Při přechodu od jiného webhostingu je možné získat až 2 roky hostingu zcela zdarma. Přesun je jednoduchý a specialisté Vám s ním rádi pomohou. Zákazníci, kteří se stanou fanoušky webhostingu WEDOS na sociální síti Facebook, získávají slevové kupony na služby.

Naše hodnocení 5/10

Jak to funguje, provize a další informace

Provizní systém umožňuje snadný výdělek majitelům webových serverů, kteří na své stránky umístí reklamu společnosti WEDOS. Zákazník, který klikne na reklamní prvek společnosti, jež vloží partner na své stránky, a do 90 dnů si zakoupí službu WEDOS, znamená provizi pro partnera.

Provize se liší u jednotlivých služeb. Za domény získáte 5% provizi, ze webhosting celých 50 %. Virtuální servery, dedikované servery i WEDOS Disk, který je novinkou, jsou ohodnoceny 25% provizí. Cena za placený proklik, která se týká reklamních ploch, je 0,50 Kč.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Design

Design má zajistit co nejúčinnější propojení funkční a estetické stránky předmětu, který je navrhován. Návrhář proto musí mít jak technické, tak také…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna