Affiliate program - Hosting.blueboard.cz

stručné informace o partnerském programu

Hosting.blueboard.cz

Informace o partnerském programu

Hosting již od 66 Kč měsíčně nabízí Hosting.blueboard.cz. Jedná se o hosting s jednoduchou administrací, který je vhodný pro každého uživatele. Hosting je velice rychlý a výkon jednotlivých webů není omezován. Pro každého zákazníka, který si objedná hosting alespoň na 1 rok, je připraven speciální dárek - může si vybrat zdarma buďto disk USB s kapacitou 8 GB nebo SSL certifikát pro doménu na dobu 1 roku.

Naše hodnocení 10/10

Jak to funguje, provize a další informace

Hosting.blueboard.cz nabízí majitelům, a správcům webů možnost zapojit se do partnerského programu a vydělávat tak provizi za každý prodaný webhosting. Affiliate partneři mají na výběr ze dvou partnerských programů.

První z nich nabízí možnost získat provizi ze zajištění webhostingu ve výši 40 %, jedná se o jednorázovou provizi za každého zákazníka, partner již žádné další provize za stejného zákazníka nezíská. Druhou možností je provize 10 % za přivedeného zákazníka, kterou však partner získává opakovaně po celou dobu, kdy je návštěvník klientem webhostingu.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Renta

Renta je obvykle pravidelným a stálým příjmem, který představuje důchod z pojištění odpovědnosti za škody. Je jednou součástí náhrady škody za zdraví…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna