Affiliate program - Hosting.blueboard.cz

stručné informace o partnerském programu

Hosting.blueboard.cz

Informace o partnerském programu

Hosting již od 66 Kč měsíčně nabízí Hosting.blueboard.cz. Jedná se o hosting s jednoduchou administrací, který je vhodný pro každého uživatele. Hosting je velice rychlý a výkon jednotlivých webů není omezován. Pro každého zákazníka, který si objedná hosting alespoň na 1 rok, je připraven speciální dárek - může si vybrat zdarma buďto disk USB s kapacitou 8 GB nebo SSL certifikát pro doménu na dobu 1 roku.

Naše hodnocení 10/10

Jak to funguje, provize a další informace

Hosting.blueboard.cz nabízí majitelům, a správcům webů možnost zapojit se do partnerského programu a vydělávat tak provizi za každý prodaný webhosting. Affiliate partneři mají na výběr ze dvou partnerských programů.

První z nich nabízí možnost získat provizi ze zajištění webhostingu ve výši 40 %, jedná se o jednorázovou provizi za každého zákazníka, partner již žádné další provize za stejného zákazníka nezíská. Druhou možností je provize 10 % za přivedeného zákazníka, kterou však partner získává opakovaně po celou dobu, kdy je návštěvník klientem webhostingu.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

PIN kód

PIN je tajné identifikační číslo, které slouží jako heslo pro přihlášení uživatele do určitého systému. S PIN kódem se můžeme setkat na různých…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna